בני רעננה דרסה 2-6 את עלייה כפר סבא

שתיים מקבוצות ההתקפה היותר טובות בליגה ג שרון נפגשו היום למפגש מעניין שהבטיח שערים והסתיים בתבוסה מוחצת לטובת בני רעננה 2-6.

בני רעננה אירחה היום בצהריים את עלייה כפר סבא דווקא במגרש קפלן בכפר סבא במפגש שהבטיח לפי התקפות שתי הקבוצות כמות נכבדת של שערים ואכן שמונה שערים נפלו במשחק פתוח ומהנה לעין.עלייה פתחה את המשחק טוב יותר שבשורותיה בלט דודי סטולפר הותיק שניהל את המשחק ואף סיכן את השער בפתיחה מספר פעמים.בדקה ה -20 עלתה האורחת ליתרון שכדור רוחב שמסר אורי כביר פגש את אלי אליהו שלא התקשה ומקרוב קבע 1-0.

 

אלי אליהו(מימין)כובש את הראשון לעלייה(צילום:לירן דורף)

 

לאחר השער המשחק התאזן ורעננה בראשות אלי שפיאן ואופיר מיארה מלך שערי הליגה החלה לסכן את שער עלייה.בדקה ה -32 הגיע השוויון כאשר שלומי כהן פרץ מהאגף ניסה להגביה אך הכדור הלך לכיוון השער ובתוספת טעות של שחר טל שוער עלייה הכדור חדר פנימה ושוויון 1-1.כעבור 4 דקות רעננה עושה מהפך ועולה ליתרון כשכדור שבעט לירן תגר מ-18מטר פגע במגן עלייה הטעה את השוער וחדר פנימה.

 

תגר חוגג את השני של רעננה(צילום:לירן דורף)

 

לאחר השער עלייה חידשה את המשחק והכדור הגיע לרגליי אלי אליהו שמ-30 מטר שיגר כדור קשתי נהדר שחדר בין חיבורי הקורות ועלייה משווה ל 2-2 בשער נדיר וזו הייתה גם תוצאת המחצית.

 

אלי אליהו חוגג שער נדיר ביופיו.(צילום:לירן דורף)

 

למחצית השנייה הופיעה רק קבוצה אחת שהיא רעננה שתקפה ללא סוף את שער עלייה וכבר בדקה ה -49 עלתה ליתרון 2:3 לאחר בעיטה חופשית אלכסונית מ 25 מטר שאופיר מיארה הכניע בה את שחר טל.כפר סבא נשברה ולאחר טעויות קשות בהגנה חטפה את הרביעי מכדור קרן ולאחר מכן את החמישי שאותם כובש שלומי כהן.צח טולדו קינח בשישי ובסיום 2-6 לרעננה שמתבססת חזק במקום הרביעי בטבלה.

 

איתי אשכנזי(מימין)ואלי שפיאן מרעננה במאבק(צילום:לירן דורף)

 

אופיר מיארה מלך שערי הליגה מהופנט על הכדור(צילום:לירן דורף)תגובות

+ הוסף תגובה
1
איתי אשכנזי אחד השחקנים
(יוסי: 23:36 06-10-2010)
איתי אשכנזי אחד השחקנים הכי מוכשרים שיצא לי להיתקל בהם בליגה הזאת. אני חושב שהוא כבר מיזמן היה צריך לטוס לליגת העל, אלוף!!

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?