שש ב"ש

קרב התחתית הלוהט בין מ.ס. באר שבע לבני יהוד לא היה כוחות מלכתחילה. הקבוצה הדרומית שהייתה צריכה לנצח כדי להבטיח את זה שלא תנשור אוטומטית לליגה ג' עשתה זאת בגדול עם 1:6 מה שהוריד מעשית את יהוד לליגה ג'. דודו ועקנין כבש שלושער

ערב המשחק הייתה יהוד במקום ה-16 והאחרון, שמוליך ישירות לליגה ג', בעוד באר שבע ניצבה מקום אחד מעל, במקום ה-15, שמוליך בסיום העונה למשחקי הפלייאוף על ההישארות בליגה. לפני ההתמודדות לבאר שבע היו חמש נקודות יותר מליהוד, שידעה שרק ניצחון ייתן לה סיכוי לעקוף את באר שבע בעתיד.

יהוד, שעברה השבוע זעזוע מקצועי עם התפטרותו של ליאור בן שושן והחלפתו בינתיים בתמיר בן שושן הגיעה למשחק עם חששות גדולים. לא רק מפני בית"ר באר שבע המתאוששת מאז משה ניר מונה למאמנה, אלא מפני השמש. שחקני יהוד צבעו את פניהם בקרם הגנה כאילו הם הגיעו למשחק מטקות בחוף הים. האמת, אחרי המשחק הם באמת יכולים כבר ללכת לים...


                         עברו זעזוע. תמיר בן שושן (צילום: שי מוגילבסקי)


כבר בדקה הראשונה ניצלה באר שבע את ההגנה המבוהלת של יהוד ורמי דוידזדה כבש שער אך הוא נפסל בטענת נבדל. דוידזדה ויניב לוי, שני המוצאים לפועל של באר שבע העונה לא היו במיטבם במשחק. למזלם של הבאר שבעים הם נהנו מיום נפלא של החלוץ דודו וקנין.


     הגנה מבוהלת של יהוד. שחקני ב"ש באים בטענות על הפסילה של השער (צילום: שי מוגילבסקי)

בעשור הקודם היה וקנין חלוץ מחורר רשתות בקבוצת הנוער של הפועל באר שבע. המעבר לבוגרים לא היה כול כך מוצלח והוא הסתובב בליגות הנמוכות. העונה הוא כבר הכריז על פרישה. בסופו של דבר הוא המשיך להתאמן בבית"ר באר שבע, בעיקר כדי להיות קרוב לחבריו שמשחקים בה. לאחר שהחלים מפציעה טורדנית החליט משה ניר לתת לו קרדיט בהרכב ו-וקנין החזיר לו ובגדול.

בדקה ה-28 הוא נהנה מבישול של מגן יהוד, לירן גוטמן, כדי לכבוש מול שוער יהוד, יקיר חביב.                  נהנה מבישול. וקנין כובש וחוגג את הראשון (צילום: שי מוגילבסקי)


יהוד עוד חזרה למשחק בדקה ה-34 מראשו של ניר אייזיק, לאחר ששוער באר שבע, אלדר קראדי, תפס אויר.            יהוד עוד חזרה למשחק. קראדי תופס אוויר והיהודניקים חוגגים (צילום: שי מוגילבסקי)

התגובה של וקנין הגיעה בדקה ה-38. מתן שריקי הציב אותו לבד מול חביב. וקנין לא התבלבל והחזיר את היתרון לקבוצתו. בדקה ה-42 ניצל דוידזדה השמטה גרועה של חביב כדי לעלות את קבוצתו ל-3:1, תוצאת המחצית.               התגובה של וקנין לא איחרה לבוא. כובש וחוגג את השני (צילום: שי מוגילבסקי)

                  סגרו עניין עוד לפני המחצית. דוידזדה עם השלישי (צילום: שי מוגילבסקי)


המחצית השנייה התחילה כמו שהסתיימה הראשונה. בדקה ה-55 השלים וקנין שלושער והעלה ל-4:1.


                  השלים שלושער. וקנין אחרי הרביעי של ב"ש (צילום: שי מוגילבסקי)


בדקה השישים הקפטן יניב לוי כבש פנדל את החמישי של קבוצתו. לוי חתם את תוצאת המשחק, 6:1, בדקה ה-75 מבעיטה מתוך הרחבה. צמד למלך השערים של באר שבע שהעלה את מאזנו העונה לעשרה כיבושים ועוד ביום חלש.
עוד שחקן בולט היה במשחק, המגן הימני אביעד זגורי שהרג את האגף השמאלי של יהוד .            צמד ועוד ביום חלש. יניב לוי כובש את הפנדל וחוגג את השני שלו (צילום: שי מוגילבסקי)

שריקת הסיום של השופט הטוב, רפעאת אלחמולה, קבעה שיהוד ירדה לליגה ג', עדיין לא באופן מעשי אבל באופן תיאורטי קשה לראות אותה מצליחה לעקוף את באר שבע שפתחה עליה פער של שמונה נקודות. מדובר בהישג רשים למאמן באר שבע, משה ניר, שקיבל את המושכות לאחר המחזור ה-15, כשבאר שבע במקום ה-16 ומעליה יהוד עם שתי נקודות יותר. עכשיו משימתו של ניר תיהיה לשפר עמדות לקראת משחקי הפלייאוף המכריעים.

                           המטרה: לשפר עמדות. ניר (צילום: שי מוגילבסקי)

                        בדרך לליגה ג' ? שחקני יהוד בסיום (צילום: שי מוגילבסקי)
                  אחד הבולטים בב"ש. המגן, אביעד זגורי (צילום: שי מוגילבסקי)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לכבוד כתבי דאבל פס
(יהודניק: 08:17 10-03-2013)
למה אתם כל כתבה יורדים מחדש על בני יהוד.. הקבוצה הזאת מתקיימת למרות שאין לה שום תנאים חוץ ממגרש אין מה לעשות שום קבוצה בליגה הזאת עם כל הכבוד לשחקנים לא הייתה מתמודדת בלי כביסה/הסעות/טיפולים... יש בקבוצה הזאת אנשים גברים וחבל שאתם מספרים בדיחות על קר
2
ל-1
(שחקן: 11:50 10-03-2013)
שיש גברים לא מקבלים בראש כל משחק,זה כבר לא קשור לכסף ותנאים,זה קשור ליכולת ומלחמה וכנראה שאין לכם את שניהם.
3
מסכים עם 2 הם לא גברים הם בושה!
(תושב יהוד: 16:01 10-03-2013)
זאת הגדולה של גברים למרות בלי תקציב בלי כלום לבוא להלחם בשיניים ולהשאר בליגה ולא לחטוף כל משחק שישיות כי הם באים להעביר את הזמן, אני לא מאשים רק אותם הם במחוז קשה מאוד גם העירייה אשמה שלא מזרימה תקציב ואין ספונסר זה בעיה אבל עדיין קיבלתם מתנה? תשמרו

סקר דאבל פס

העונש שפסק בית הדין נגד הפועל שפרעם?