הפועל קריית אונו נחלצה בעור שינייה מתיקו וניצחה את גדנ"ע בתוספת הזמן

בצל האבל הכבד שפקד את הקבוצה בסוף השבוע, התייצבה היום הפועל קרית אונו, השניה המחוז ת"א, למשחק ביתי נגד גדנ"ע ת"א. הקבוצה אמנם הובילה 4-1 במחצית אולם הסתבכה במחצית השנייה ורק גול מכריע בתוספת הזמן חילץ אותה מתיקו ואובדן נקודות

בצל האבל הכבד שפקד את הקבוצה בסוף השבוע, התייצבה היום (שישי)הפועל קרית אונו, השניה במחוז ת"א, למשחק ביתי נגד גדנ"ע ת"א.
ביום רביעי, הלך לעולמו ישעיהו (שייע) אלעזר, מגדולי שחקני המועדון בכל הזמנים. שייע שימש בלם הקבוצה בשנות ה- 60 וה- 70 ובהמשך שימש כמנהל הקבוצה וכיו"ר המועדון בשנות ה- 80 וה- 90 . שייע נפטר מדום לב פתאומי והותיר אחריו רעיה (ציפי), שתי בנות ונכדים.
בבוקר המשחק, השתתפו רבים משחקני ומנהלי הקבוצה בהלוויתו של שייע, יחד עם מאות רבות של בני משפחה וחברים. בין החברים שהשתתפו בהלוויה היו גם חבריו של שייע בהפועל קרית אונו ומקבוצת הפועל חולון, בה שיחק שייע בתחילת שנות ה- 70.
מייד לאחר הלוויה, התייצבה הפועל קרית אונו למשחק מול גדנ"ע, כאשר לפני תחילת המשחק כיבדו שחקני שתי הקבוצות את זכרו של שייע בדקת דומיה. שחקני קרית אונו גם ענדו סרטים שחורים לזכרו.
תחילת המשחק דווקא בישרה טובות עבור קרית אונו: עם תחילת המשחק השתלטו שחקני קרית אונו על מרכז המגרש והגיעו למספר מצבים שלא נוצלו. יחד עם זאת, הלחץ הניב פירות בדקה ה- 20, כאשר מנור חסן הגביה מצד שמאל ומצא את ראשו של ציון בזר, שחזר לאחר שלושה חודשי פציעה, ונגח מול השער החשוף פנימה. כעבור מספר דקות, מצא אבי בקר את חנן אסור בתוך הרחבה, ובבעיטת יעף הכניע את שוער גדנ"ע- 2 : 0 .
בעיטה חופשית של מעוז טולדו מגדנ"ע מצאה את שוער המארחים, ליאור חן, לא מוכן וצימצמה את התוצאה. תגובת הקריה לא אחרה לבוא ומייד בהתקפת נגד מצא שוב מנור חסן בראשו את ציון בזר שדחק מקרוב את השלישי של הקריה. לקראת המחצית הוסיף חנן אסור את השני שלא בנגיחה מעל שוער גדנ"ע והוריד את קרית אונו למחצית ביתרון מבטיח- 4 : 1 .
כשנראה היה שהמחצית השניה תשוחק לצורך הפרוטוקול בלבד, הפתיעו שחקני גדנ"ע את המארחים השאננים. בעיטת 11 של טולדו צימצה את יתרון קרית אונו ל- 4 : 2 .מספר דקות לאחר מכן, שוב בעיטה חופשית לגדנ"ע: הפעם מצא משה שפירא את שער המארחים והלחץ בקרב המארחים מחיל לבעבע. שחקני הקריה ניסו להפעיל לחץ על שער האורחים והגיעו למספר מצבים קורצים. מנגד, בדקה ה- 80 יצאו שחקני גדנ"ע הנמרצים להתקפה מתפרצת, שבסיומה נגח אדגק מוברה את הכדור ממרחק רב, מעל שוער קרית- אונו ההמום והישווה ל- 4: 4 .
במצב זה נזכרו מאמני הקריה להכניס לשדה המשחק את החלוץ אילן מדר ויחד עימו החלו להפעיל לחץ עקר על שער גדנ"ע. כשנראה היה שהמשחק עומד להסתיים בתיקו מפתיע, נטל מנור חסן את היוזמה: דקה אחת בתוך תוספת הזמן , מנור קיבל כדור סמוך למרכז המגרש, התקדם מספר מטרים ומ- 27 מטר שלח פצצה ברגל שמאל אל בין החיבורים והותיר את קרית אונו במקום השני, המוליך למבחני העליה

 

מנור חסן שער נצחון בתוספת הזמן היום לקריית אונו

 

בקרית אונו הביעו תקווה ששער הניצחון של מנור ייתן לקבוצה זריקת מרץ לקראת המשך המאבקים, לאחר שבשבועות האחרונים ספגה מספר מהלומות, על המגרש ומחוצה לו:
ההפסד הטכני שנגזר על הקבוצה במשחק מול א.ס חולון (בו ניצחה קרית אונו 12 : 0 ) נותר בעינו, לאחר שהשבוע דחה בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל את ערעור הקבוצה.
הפסד זה, בא בהמשך לתבוסה שנחלה קרית אונו במשחק העונה נגד מכבי יפו לפני שבועיים. גם במשחק ההשלמה שנערך השבוע בין קרית אונו ל- ברית ספורט מעוף התקשו שחקני קרית אונו ורק שער ניצחון של אילן מדר סמוך לסיום נתן לשחקני קרית אונו 3 נקודות וניצחון דחוק אך חשוב- 2 : 1 . ואם לא די בכך, התקבלה גם הבשורה המרה על פטירתו של שייע אלעזר ז"ל.
 

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
בהצלחה נגד שפי
(יפואי בנשמה: 19:49 07-03-2009)
קריית-אונו בהצלחה נגד בני-שפי תלחמו בשיניים כדי לנצח, לפחות בניגוד אליהם אתם משחקים כדורגל. מקווה שתגיעו למבחנים אבל זה כבר לא כל כך בטוח בגלל הפסקת הפעילות של באדר-לוד.
2
ייאלה קרית אונו
(אוהד מספר 1: 01:43 11-03-2009)
בהצלחה ביום שישי נגד שפי לבוא מרוכזים וחדוריי מוטיבציה קרית אונו לשלטון

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?