לאחר 25 ניצחונות: בני טייבה נעצרה בדרבי

הדרבי בין בני טייבה שממוקמת ראשונה בליגה ג' שרון לבין צעירי טייבה השנייה (חמש נקודות פחות) היה מלא באמוציות, ולבסוף הסתיים בשיויון.

 בני טייבה וצעירי טייבה נפגשו בדרבי בפעם השנייה העונה לאחר שבראשון בני טייבה ניצחה. בני טייבה ניצחה 25 משחקים ברציפות, עד הדרבי.

מחמוד אשקר הצליח להעלות את בני טייבה ליתרון בדקה ה-27 כאשר קבוצה הייתה יותר טובה מהפתיחה, אורי לומניץ הצליח להשוות בדקה ה-67 ולמעשה עצר את הרצף של בני טייבה ששברה שיא של כל הזמנים בליגות הישראליות.

מהלך המשחק:

המשחק נפתח בצורה שקולה כאשר שתי הקבוצות מראות סימנים של כדורגל טוב, אך שתיהן לא רצו לספוג שער מוקדם וזה ניכר על משחק ההגנה.

בדקה ה-27 ווסאם סנדיאני מרים הרים למחמוד אשקר שבחצי מספרת נועץ את הכדור בחלק העליון של הרשת ומעלה את בני טייבה ליתרון, ונראה היה שהיא בדרך לעוד ניצחון. המחצית המשיכה בשליטה של המארחים שניסו שוב לשוב לסכן את שערה של צעירי טייבה.

                       אורי לומניץ מכניע את טבצניק (צילום: נידאל חג' יחיא, ספורט 6)

עלא רביע עוד ניסה להשוות לפני המחצית, אך ההזדמנות המצויינת שלו הלכה החוצה והקבוצות ירדו למחצית כשבני טייבה ביתרון. 

המחצית השנייה נפתחה בסערה כשכבר לאחר שתי דקות הזדמנות נהדרת לצעירי טייבה אך הכדור הורחק מאזור הסכנה.

רבע שעה חלפה והזדמנות דווקא לבני טייבה להגדיל את התוצאה. מחמוד אשקר כובש השער קיבל כדור טוב ומזווית קשה ניסה להכניע את שוער צעירי טייבה ומשישה מטרים בעט החוצה.

                       מוחמד אשקר. כבש שער נהדר והיה קרוב לעוד כמה (צילום: נידאל חג' יחיא, ספורט 6)

חמש דקות חלפו והשיויון של צעירי טייבה הגיע. כדור חופשי לאורחים כ-18 מטרים אלכסונית מהשער. עלאא רביע בעט כדור חזק למרכז תיבת החמש ומתוך הערבוביה שנוצרה הצליח אורי לומניץ לדחוק את הכדור פנימה ולהחזיר את צעירי טייבה לדרבי.

השער נתן רוח גבית לצעירי טייבה שניסו לתקוף במטרה להשיג את הניצחון שיוכל לקרב את הקבוצה עד כדי מרחק שתי נקודות בלבד מהמוליכה.

הניסיונות של צעירי טייבה לא צלחו והמשחק הסתיים לבסוף בתוצאה 1:1. בני טייבה נעצרת לאחר 25 ניצחונות ברציפות, וצעירי טייבה יורדת מאוכזבת לאחר שקיבלה הזדמנות גדולה לצמק את הפער מהמוליכה.

                     מומא משארווה. מה היה קורא אלמלא היה מוחלף? (צילום: נידאל חג' יחיא, ספורט 6)

הרכב צעירי טייבה : שלומי יפרח , מוחמד נאסר , אחמד מסארווה , יונס חג' יחיא (בהאא עווידה 30') , סאמר עאזם , אורי לומניץ (מחמוד ג'מעה 70) , תומר מלאכי , אבראהים עאמר (כרם נסיראת 60') , עלאא רביע (מוחמד בלעום 78') , מוחמד עדנאן חג' יחיא (עלי אבו ג'עפר 45') , ומוחמד ראיק.

הרכב בני טייבה : יניב טבצניק , אבישי סעדה , אימן פדילה , מוחמד ג'אבר , מוחמד ח'טיב , יקיר חלויאן , מוחמד טלאל (חסן בלעום 78) , מומה מסארווה (ווסאם סנדיאני 20') , סיאף עאזם (עבד אללטיף ח'טיב 84') , מחמוד אשקר ואיתי אוחיון.

                        גם חבר הכנסת אחמד טיבי הגיע לאירוע (צילום: נידאל חג' יחיא, ספורט 6)

צפו בשערים שנכבשו בדרבי של טייבה:
באדיבות אתר ספורט 6
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תבדוק את עצמך !!!
(משה קשטן: 21:05 15-04-2013)
איזה שיא הם שברו בדיוק ??? אני אישית מכיר 2 קבוצות שעלו מליגה ג עם 30 נצחונות רצופים. כל הכבוד לטייבה על ההישג המדהים אבל שום שיא לא נשבר, חבר.
3
ל1 לא היה ולא נברא
(מישהו מטייבה: 12:02 16-04-2013)
היה פעם קרית מלאכי נצחה הכל אבל אז היו 11 קבוצות בליגה כלומר 20 נצחון רצוף ואין יותר מ 22 של רמת ישראל עכשיו זה לטייבה עם 25

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?