דרור אלמלם התפטר מאימון מכבי קריית גת

מאמן מכבי קריית גת, דרור אלמלם הודיע על התפטרותו. ההחלטה באה בעקבות ויכוח שהתעורר בסיום המשחק היום בין יו"ר הקבוצה, עופר אלקבץ לבין המאמן ארלמלם כשזה הראשון ביקר אותו ובצדק על התנהלותו המקצועית בשבועות האחרונים. שחקנים בקבוצה אמרו אתמול שלא לציטוט,"אנחנו מרגישים בתוך המאפיה האשקלונית, אלמלם מעדיף את האשקלונים על פני הקריית גתים, כנראה שהוא שכח שהוא בקריית גת". הנהלת הקבוצה טרם קיבלה את התפטרותו של אלמלם.

זה לא סוד שבשבועות האחרונים הנהלת מכבי קריית גת ובראשם היו"ר עופר אלקבץ אינם מרוצים מתפקודו המקצועי של מאמן הקבוצה, דרור אלמלם. הכל החל למעשה לפני שלושה שבועות במשחק התיקו של קריית גת בשכונת התקווה מול כפר שלם כבר אז נראה אלקבץ לא רגוע כשבמצב של 2-1 לטובת קריית גת החליט אלמלם לוותר לחלוטין על הקישור הדפנסיבי ולהכניס לשדה המשחק חלוץ נוסף. כתוצאה מכך הפקירה קריית גת לחלוטין את ההגנה ואת מרכז המגרש, התוצאה ידועה לכולם, קריית גת ספגה שער שויון בדקות הסיום ולא היתה רחוקה כלל מלספוג הפסד.
בשבוע שעבר במשחק העונה מול עירוני נתיבות הדהים אלמלם את כולם כשהחליט לפתוח בהרכב הראשון עם השוער עידן טרבלסי שחזר למגרשים לאחר העדרות בת חודשיים בעקבות פציעה. לספסל נשלח השוער אלמוג מזרחי שהצטרף לקבוצה בעקבות פציעתו של טרבלסי. בכל משחקי הקבוצה בהם נטל חלק מזרחי הוא היה מצויין והחלטתו של אלמלם כאמור עוררה פליאה אצל כולם. שער היתרון של נתיבות באותו המשחק הגיעה לאחר יציאה אומללה של טרבלסי. באותו משחק בחר אלמלם גם לפתוח בקישור עם אדם בוכריס במקומו של השם החם של הקבוצה, הקשר כפיר יוסף שמאז חזרתו לקבוצה בשלהי העונה מגלה יכולת מצויינת. רק במחצית הבין אלמלם את הטעות שלו ושלח לשדה המשחק את כפיר יוסף שגם היה זה שהחל את המהלך של שער השוויון לזכות קריית גת והיה אף קרוב להשיג את שער הניצחון.

 

דרור אלמלם,הודיע על התפטרותו.(צילום:שי מוגילבסקי)

 

הקש ששבר את גב הגמל היו החלטותיו אתמול של אלמלם כשבתחילת המשחק מול מכבי יבנה הודיע לקשר הקבוצה, יוגב אלקבץ ולחלוץ, גילי מסיקה כי הם לא נכללים בסגל למשחק (אגב אותו אלקבץ הוא אחיינו של יו"ר הקבוצה) כשנשאל אלמלם ע"י היו"ר מדוע השנייים לא נכללים בסגל אמר לו זה האחרון כי אלו החלטות מקצועיות. גם במהלך המשחק התעוררו בין השניים ויכוחים לא מעטים. במהלך המשחק עצמו נרשמו לא מעט תקריות בין השחקנים וקריית גת לא נראתה כמו קבוצת צמרת אלא כמו קבוצת תחתית. שחקנים רבים הביעו מחאה על כך ששוב מי שעמד בין הקורות היה עידן טרבלסי ששלושה מבין ארבעת השערים שספגה הקבוצה היו באשמתו, ההגנה של קריית גת איבדה בשני המשחקים האחרונים את הביטחון שאפיין אותה ברוב משחקיה של הקבוצה. לקראת סיום המשחק התלהטו הרוחות בין המאמן להנהלה כשחברי ההנהלה ביקרו את דרך התנהלותו המקצועית של המאמן בשלושת משחקיה האחרונים של הקבוצה. אלמלם נכנס לחדר ההלבשה והודיע לשחקנים כי הוא מתפטר מתפקידו. נכון לכתיבת שורות אלו הנהלת הקבוצה טרם השיבה לאלמלם אם היא מקבלת את התפטרותו או לאו. ככל הנראה היא לא תקבל את ההתפטרות אך תקיים עימו שיחת הבהרה באשר למעמדם של שחקנים רבים בקבוצה. עד לכתיבת שורות אלו לא הצלחנו להשיג את תגובתם של אלמלם ושל הנהלת הקבוצה.
במהלך סוף השבוע קיימנו שיחות עם מספר שחקני בית של הקבוצה ומכולם שמענו את הטענה כי אלמלם שהוא תושב אשקלון הפך את הקבוצה "למאפיה האשקלונית" במקום לחשוב על טובתה המקצועית של הקבוצה הוא חושב על טובת חבריו האשקלונים.
 תגובות

+ הוסף תגובה
1
איזו בושה
(דורון מ.קריית גת: 20:06 07-03-2009)
למה דרור בשביל מה היו כל השינוים האלה הינו בצמרת עשית עבודה מצוינת ופתאום ב-3 המשחקים האחרונים השתנת והתחלת לעשות שטויות שעלו לנו ביוקר. כמה דברים שאני לא מסכים עידן טרבלסי שוער הרבה יותר טוב מאלמוג מזרחי ולגבי השחקנים האשקלונים לדעתי זאת גם שטות בס"כ נתנאל בן אבו חלוץ טוב לגבי השוער טרבלסי לדעתי הוא השוער המוכשר בליגה וגם גואטה שחקן טוב.
2
הנהלה בושההההההההה..
(.......: 21:59 07-03-2009)
זה פשוט בושה שיש הנהלה כזאת שמחטיבה למאמן ואני מכיר את דרור והוא המאמן הכי טוב שהיה בקרית גת
3
....
(אוהד: 22:03 07-03-2009)
מאמן בלי סמכויות בושה שההנהלה מתערבת בהרכב ומספיק עם הפרוטקציות בקבוצה.
4
ההנהלה לא מתערבת
(דורון מ.קריית גת: 23:05 07-03-2009)
דרור לא פעם החליף את יוגב אלקבץ חילוף ראשון ואף הוציא שחקן נוסף מהסגל לפני משחק חשוב השנה שחקן שאבא שלו מקורב להנהלה ובעיניים שלי ראיתי איך עופר אלקבץ מגן על המאמן מפני אותו אבא של השחקן ואף יוצא על האבא של השחקן. איזה פרוטקציות יש בהרכב שאתם אומרים?? דרור מאמן טוב ובנאדם עוד יותר טוב שטעה ובגדול במחזורים האחרונים אבל להפיל את האשמה על ההנהלה בלבד זה לא הוגן ולא נכון.
5
לא מגיע לו .....
(....: 23:42 07-03-2009)
עד שסוף סוף יש מאמן שלא רואה בעיניים ולא מעניין אותו הבן של... או דוד של.. מגיע למכבי קרית גת יש מי שמנסה בכל זאת להחתיב לו מה לעשות בושההההההההההה...
6
למספר 5
(דורון מ.קריית גת: 23:59 07-03-2009)
אחי מה החתיבו לו? מה עופר אמר לדרור להעלות את יוגב וגילי ליציע? תבין מכבי שילמה המון כסף בשביל להחזיר את גילי מסיקה מקריית מלאכי ודרור בכלל לא משתמש בו בסדר נניח שאתה רוצה לספסל את הבנאדם אין בעיה אבל להעלות אותו ליציע מה אתה מנסה לשבור אותו? יוגב אלקבץ הבנתי זרק את החולצה שהוא הוחלף במשחק נגד נתיבות באמצע שבוע. אתה רוצה להעניש את יוגב סבבה שיזמין את כל הקבוצה ל-2 מגשי פיצה או עונש חינוכי אבל למה להדיח אותו מהסגל? מה הקבוצה אשמה שאתה מעניש אותה בכך שאתה מוציא את יוגב מהסגל? מה אני אשם שאני בא כל הדרך מאשדוד ופתאום רואה את יוגב וגילי יושבים כמה שורות מעליי במקום שילחמו בשביל הסמל במגרש? איך מאמן מכבד את המקום שהוא עובד בו שהוא מדיח מההרכב ומהסגל 4 שחקני מפתח? מה אין התחשבות במצב העדין בטבלה? הטובה האישית של דרור חשוב או שהצלחת הקבוצה?
7
טעות כתיב
(בן: 00:15 08-03-2009)
הכתיבו ולא החטיבו תודה
8
גוב אריות צמאי דם
(צופה מהצד: 08:35 08-03-2009)
זה לא סוד שעופר אלקבץ הוא יושב ראש שמנסה להכתיב למאמן. אני לא מנקה את דרור מאשמה שהחזיר את טרבלסי הפוזאי לשער במקום אלמוג ,שהדיח מהסגל את יוגב וגילי אבל להיות מאמן תחת עופר זו התאבדות לקריירה הצעירה של דרור
9
רק לא מוריס ז'אנו...
(אוהד המודאג: 08:38 08-03-2009)
שלא יעשו תטעות הזאת ויביא את מוריס ז'אנו שהוא מאמן של קומבינות ובחיים לא הצליח בשום קבוצה ..
10
לדורון מאשדוד
(........: 08:42 08-03-2009)
אני מכיר אותך וגם אתה מכיר אותי ואני אומר לך אני קרוב למערכת ויודע מה הולך בפנים כל השנים שיחקו הבן של או הדוד של בקיצור קומבינות ועד שבא מאמן שלא רואה אף אחד גם לא מיתערבים אז תבין למה כואב לי ...
11
למספר 10
(דורון מ.קריית גת: 17:11 08-03-2009)
אח שלי היקר אתה אומר דברים לא ברורים ולא נכונים בוא נשים את הכל על השולחן הרי איזה אח של או דוד של משחקים בקבוצה? יש לך את דור אלקבץ שהוא הבלם הכי טוב בליגה ולאף אחד בכל קריית גת אין לו זכות לומר ולו מילה רעה אחת על דור שנותן עונה גדולה. ויש את יוגב אלקבץ שמבחינת כישרון הוא אולי השחקן המוכשר שיש במכבי נכון יוגב בעונה חלשה מאוד מבחינתו והוא גם יודע את זה אבל הוא שחקן שבכל רגע יכול לשנות משחק ומומנטם והרי רק בסיבוב הקודם נגד יבנה ניצחנו בזכות יוגב שעשה מהלך גדול. והוא ליוגב עוד כמה משחקים טובים. אין עוד שחקנים שהם משפחה של שמשחקים בקבוצה. מה יש להיות שמח בזה "שהבאנו מאמן שלא רואה אף אחד"? בגלל המאמן הזה אני היום לא רואה ליגה לאומית. דרור עשה עבודה מצוינת במכבי מתחילת העונה בנה קבוצה מוכשרת אבל במחזורים האחרונים הוא פשוט הרס את כל מה שבנה.
12
לדורון..
(.......: 22:37 08-03-2009)
תשמע אחי אני יודע דברים שאתה לא יודע על כל מיני קומבינות שיש בקבוצה ולעומת זאת אני מכיר שחקנים שמשקעים וקורעים תתחת שחקנים מצוינים ולא מקבלים צ'אנסים ביכלל אז על מה אתה מדבר וסוף סוף יש מאמן שלא מפחד מאף אחד!..
13
למספר-12
(דורון מ.קריית גת: 23:09 08-03-2009)
אני לא מבין איך מצד אחד אתה אומר שהמאמן לא מפחד מאף אחד ומצד שני אתה אומר שיש שחקנים שקורעים את התחת ולא מקבלים צ'אנס. אני לא מאמין שכל עניין הקומבינות קיים בקריית גת שהקבוצה הצליחה אף אחד לא אמר קומבינות אין מה לעשות דרור טעה והבנתי (מירון) שהיום הייתה פגישה של כל השחקנים ויתכן ודרור בכלל ימשיך בקבוצה.
14
קרית גת
(חיים: 11:49 11-04-2009)
כל היפה נפש שמדברים על שחקני ביית דברו על שחקני אשקלון שלא תרמו עד היום כלום חוץ מהחלוץ אף שחקן של מאשקלון לא נתן כלום לקבוצה הבמה שקיבלו זה רק בגלל שהמאמן מאשקלון אף שחקן מאשקון לא יותר טוב משחקן ביית אז דברו על קומבינות אין לכם מושג מה הולך בקבוצה

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?