סמל יש, אצטדיון עוד אין

הלוגו החדש של יבנה. (צילום: לשכת הדוברות, עיריית יבנה) הלוגו החדש של יבנה. (צילום: לשכת הדוברות, עיריית יבנה)
במכבי יבנה החליטו לרענן את סמל הקבוצה ובימים אלה נבחר לוגו חדש למועדון. שינוי הלוגו מסמל דרך חדשה של הקבוצה והוא כולל את צבעי המועדון, שם הקבוצה באנגלית ושנת תחילת פעילותה.

 מכבי יבנה התחילה בהכנותיה לעונה הבאה. יוסי זוזוט כבר מחפש בנרות אחר חלוץ בכיר שיחזק את החלק הקדמי של המועדון, ובקבוצה רוצים להשאיר את רוב שחקני הסגל, ולא ליצור זעזוע מיוחד.

תומר בן חיים, אחד השחקנים החשובים במערך של יבנה, ככל הנראה יחתום לעונה נוספת. החלוץ הוותיק אורן ניסים יאייש את התקפת הקבוצה גם בעונה הבאה. גם מאור פרץ, הבלם מורן ג'אן, והשוער גיא סאלם (השייך למכבי נתניה) צפויים להמשיך.

בינתיים, ביבנה מתהדרים בלוגו חדש, כיאה למועדון בכיר בישראל. הלוגו החדש נבחר על-ידי מינהלת הספורט העירונית ועוצב ע"י הגב' לימור זלינגר ובסיוע עו"ד מיכאל כהן (מייקי) אוהד הקבוצה המסור.

העבודות על האצטדיון החדש עוד לא החלו, והאוהדים מתחילים לאבד את סבלנותם: "עד שלא נראה את הטרקטורים זזים, לא נאמין לאף אחד, מבחינתנו הכל פיקציה" אמר אחד מהם, והוסיף: "אנו מזכירים שוב לאדון ראש העיר, שהשנה היא שנת בחירות, ומצע הספורט שלו יהיה מאוד קריטי עבורו, העיר הזאת נושמת כדורגל. שלא יישכח זאת"

דובר עיריית יבנה אריאל הלר מסר כי "התכנית לשדרוג האצטדיון העירוני אושרה על-ידי ראש העיר כאשר הכוונה היא להתחיל בביצוע העבודות בחודש יולי. מדובר בהקמת יציע (דרומי) ובו 500 מקומות ישיבה, זאת בנוסף ל-1,500 מקומות ישיבה בטריבונות הקיימות כיום. במקביל יוארך שטח המגרש צפונה ומשטח הדשא יטופל תוך הסדרת המפלסים. בנוסף יבוצע שדרוג משמעותי של מגדל התקשורת אשר יעוצב מחדש ויזכה למראה חדשני, מתחם לקהל המכובדים, הסרת המבנים הישנים בחלקו הצפוני של האצטדיון, הקמת שירותים וקיוסק לטובת הקהל משני עברי המגרש.
תכנון השיפוץ דרש חשיבה עמוקה כיוון שבשיפוץ מתקן ספורט ישן, בניגוד להקמת מתקן חדש, ישנם אילוצים רבים שצריך לקחת בחשבון".

זוזוט. לא רוצה לעשות שינויים דרסטיים (צילום: וואלה ספורט) 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
סמל מדהים!ישר כוח לכל העושים במלאכה!
(מכבי יבנה אימפריה!!: 15:20 26-05-2013)
2
מחכים כבר לחזור לשחק ביבנה!
(גדלתי בבמבולה: 23:38 26-05-2013)

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?