פיצוץ של עונשים

בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל החמיר היום בצורה קיצונית מהרגיל עם מספר שחקנים שהבולט שבהם הוא אורי קרגולה חלוץ מכבי יבנה שקיבל הרחקה מארבעה משחקים,בתגרה שפורסמה כאן בין אבי נשיא מבית"ר פתח תקוה לאייל ביטון מפרדסייה זכו השניים לעונשים חמורים.

יד נוקשה מהרגיל נקט היום בית הדין של ההתאחדות לכדורגל שהחליט לשים סוף לעניינים שבין השחקן לשופט.

אורי קרגולה חלוצה של מכבי יבנה שהתעמת עם השופט שי רעני במשחק הקבוצה מול בני טייבה קיבל הרחקה מארבעה משחקים וגם עונש על תנאי של אותו מספר משחקים אם יחזור על אותה עבירה שוב.

ערן שייזינגר שוער מ.ס כרמיאל צפת הואשם בהתנהגות בלתי ספורטיבית והורחק לשני משחקים בפועל ושלושה על תנאי,כמו כן חוייב השוער לשלוח התנצלות למשטרת נצרת על התנהגותו.

בני טמרה יצאה בחומרה בעקבות פרשת שיתוף שחקן הנוער המורחק עלי עראקיה בנצחון הגדול בדרבי על מכבי,העונש נקבע על 1000 שקלים והפחתת שלוש נקודות על תנאי,כמו כן וחשוב יותר מכל זכתה מכבי טמרה בנצחון טכני של 3:0.

חן חג'אג' שחקנה של בית"ר כפר סבא שהורחק מול נתיבות הואשם בהעלבת שופט והורחק לשלושה משחקים בפועל וארבעה על תנאי.

כפיר קונפורטי שחקנה של בית"ר חיפה יאלץ לראות כמעט חודשיים את קבוצתו מהיציע לאחר שהורחק לשישה משחקים בפועל וארבעה על תני בעקבות העלבת השופט במשחק הקבוצה מול כפר מנדא.

בעקבות התגרה הקשה שאירעה במשחק בין בית"ר פתח תקוה להפועל פרדסייה ובעקבות התמונות הקשות שהועלו משם בית הדין נקט ביד קשה עם שני השחקנים שהיו מעורבים בתגרה,אבי נשיא בלם פתח תקוה הורחק לחמישה משחקים בפועל ושלושה על תנאי ואילו אייל ביטון הורחק לשלושה משחקים ועוד שלושה על תנאי.

 

אבי נשיא(בצהוב)ואייל ביטון מפרדסייה הולכים מכות,עונשים חמורים לשני השחקנים.(צילום:לירן דורף)

 

גיל נוי שחקן בקעת הירדן שהתפרץ על השופט סהר ביטון לאחר שנפסל לזכותו שער במשחק מול אורתודוכסים יפו הורחק לשלושה משחקים בפועל ושלושה על תנאי.

מכבי טובא מליגה ג' גליל עליון ספגה הפסד טכני של 0:3 לבני ראמה וזאת בעקבות שיתוף שחקן שלא כחוק,אי לכך תוצאת התיקו 3:3 שהושגה בין הקבוצות בשבת מבוטלת,בנוסף הורחק השחקן עצמו פואד הייב לשלושה משחקים.

יניב אוסטרובסקי שחקנה של בני רעננה הורחק לשישה משחקים מן המגרשים לאחר שהואשם באיום והעלבת שופט במשחק הקבוצה מול אחווה טייבה.

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
למה טובא ספגה הפסד טכני,בעוד שאותה עבירה
(אוהד עירוני טבריה: 21:43 17-11-2009)
שעשתה קבוצת בני טמרה בדרבי מול מכבי בליגה א ספגה עונש על תנאי?
2
אוהד
(אוהד: 21:48 17-11-2009)
דבר ראשון אני שמח על העונשים החמורים שחליטו ליישם,אולי זה יביא סדר מצד הקבוצות והשחקנים. הייתי שמח אם גם היו מביאים לוועדות משמעת שופטים כאלו ואחרים!!
3
מה קורה לגסר אלזרקה
(אלי: 01:02 18-11-2009)
קמה נקודות יורד להם יש להם 2 נקודת נכון או לא
4
איזה כיף שהרחיקו את יניב אוסטרובסקי.....
(המשוגעים מתל מונד: 14:27 18-11-2009)
5
אורי קרגולה
(הד"ר: 20:29 18-11-2009)
איזה באסה מי יבקיע ליבנה את הגול ב4:1 אורי קרגולה הורחק מה יגמר 4:0 חבל מאוד
6
ל-5
(שי דהןן: 07:28 19-11-2009)
חחחחחחחחחחח הרגת אותי לך תדע אולי גניה יביא לנו גול נקווה לטוב חחחחח אולי גיא סאלם כך לטובה שיש ליבנה הגנה מצויינת בטירוף 0:0 בין חדרה ליבנה אני אומר
7
קרגולה המלך
(צחי: 21:36 20-11-2009)
לכל הזבלים שמלכלכים על קרגולה יבוא היום והוא יסתום לכם את הפה במגרש

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?