היום הפועל אזור מגיעה לקרית אונו

בשישי תצא הפועל אזור מוליכת ליגה ב מחוז דרום א למשחק מבחן משמעותי שתפגוש את השלישית בטבלה הפועל קרית אונו שמצידה יודעת שהפסד כאן עשוי לסתום כמעט סופית את הגולל על סיכויי המקום הראשון.אוהד רון,חלוץ קרית אונו:"לא נפסיד את המשחק הזה".אריק בן אדרת חלוץ אזור:"המאבק שלנו על המקום הראשון יהיה עם מכבי יפו".

שני משחקים רותחים צפויים לנו בשישי בליגה ב מחוז דרום א' שמלבד יפו שתצא לאור יהודה תארח הפועל קרית אונו במשחק ההזדמנות האחרונה שלה על המקום הראשון את מוליכת הטבלה הגאה,הפועל אזור.

 

מי ינצח בדו קרב המאמנים?,אופיר קופל(מימין)וחיים זיידנברג מאזור.(צילומים:לירן דורף)


הקריה שנוצחה בשבוע שעבר ביפו יודעת שכדי לשמור על הסיכויים למקום הראשון אסור לה להפסיד בבית משחק שכזה,מנגד אזור יודעת היטב שאיבוד נקודות בשישי ויפו, אם תנצח באור יהודה כבר נושפת חזק בעורפה.
לקראת המשחק שוחחנו עם שני הסקוררים של הקבוצות,אוהד רון מהקריה ואריק בן אדרת מאזור.

 

אוהד,בשבוע שעבר הפסד כואב ליפו,השבוע עוד משחק עונה,מה צריך להשתנות?
"שמע זה סיפור שונה לגמרי,נגיד את האמת רצינו וכמעט גם השגנו את הנקודה ביפו,היו שלבים במשחק שגם לא נפלנו מהם ודווקא בדקות טובות לנו חטפנו את הגול האומלל הזה,השבוע אנחנו משחקים בבית ובקריה קשה לחלץ נקודות נגדנו,את המשחק הזה אנחנו לא נפסיד,אני חותם על זה."

 

משחק מיוחד עבורך לא?בכל זאת שיחקת בעבר באזור?
"משחק מאוד מיוחד עבורי,כבר עכשיו כולי מפוצץ מאדרנלין,אזור זה לא סתם מקום בשבילי,זהו בית חם,שיחקתי שם שלוש שנים ונהניתי מכל רגע אבל כעת אני בקרית אונו וטוב לי כאן,אעשה הכל שבשישי נרד מנצחים מהמגרש,אשמח שבסיטואציה מסויימת גם הקריה וגם אזור יעלו לליגה א."

 

אם אזור זה בית כל כך חם,מדוע לא סיכמת שם בתחילת העונה הרי היו מגעים?
"שמע נכון לעכשיו אזור לא צריכים אותי,יש להם חלק התקפי טוב שעובד מצויין,עובדה שהם כבשו הכי הרבה שערים בליגה,זה אומר הכל."

 

אוהד רון,"אני מפוצץ באדרנלין".(צילום:לירן דורף)

 

בשבוע שעבר כבשת חמישייה מול רמת ישראל,אירוע נדיר במחוזתינו.
"בהחלט היה יום מיוחד,כבשתי בעבר רביעיות ושלישיות אבל חמישייה זה דבר נדיר,שמע שיחקתי חלוץ מטרה בודד במשחק הזה,כל הכדורים הגיעו אליי ועשיתי את העבודה,הקבוצה שיחקה בשבילי במשחק הזה וראו זאת על המגרש,כל העונה לא הגעתי לכמות הזדמנויות כמו שהגעתי במשחק הזה,דבר כזה קורה לשחקן פעם בקריירה."

 

יש הימור לשישי?
"לא הימור אבל אני מאמין שאם נבוא נחושים ועם כח רצון ובעיקר אמונה נעשה זאת,אנחנו לא נופלים מאזור ובבית שלנו הקלפים הם בידינו,אני בטוח בשחקנים שלצידי שנעשה את העבודה."

 

מהעבר השני שוחחנו עם מלך שערי הפועל אזור אריק בן אדרת שגם הוא בטוח בקבוצתו לקראת המשחק בשישי.

 

אריק סוג של משחק עונה בשישי,יש התרגשות מיוחדת?
"זה באמת משחק העונה שלנו,לא קל לקחת שלוש נקודות בקרית אונו,ברור שיש התרגשות מיוחדת ושחקן שלא מתרגש יכול לפרוש מכדורגל,אם ננצח כאן יש לנו אפשרות להגדיל את הפער בצמרת או במקרה הרע לפתוח פער משמעותי על שתיים מן היריבות."

 

מה אתה יודע על קריית אונו?
"למען האמת לא הרבה,מול יפו ידענו הרבה יותר אך אני מאמין בבחורים,למשחק כזה לא צריך הכנות מיוחדות אנחנו יודעים היטב מה נצחון במשחק הזה יכול לתת לנו ונעשה הכל כדי להשיג אותו."

 

איך אתה מסביר את פתיחת העונה הנהדרת של הפועל אזור?
"שמע הכל כאן התחבר מהפתיחה,יש פה מרקם חברתי מיוחד שאין בשום קבוצה בליגה הזו,שחקנים כאן גם חברים מחוץ למגרש וזה עושה את ההבדל.
פתחנו טוב כי אנחנו באמת קבוצה מצויינת ושיהיה ברור,אזור עוד לא בכושר של 100 אחוז שזה יגיע זה יראה עוד יותר טוב."

 

 

 בן אדרת(בירוק),"יש כאן מרקם חברתי מצויין".(צילום:לירן דורף)

 

באופן אישי איך אתה מסכם את העונה שלך עד כה?
"סך הכל אני מרוצה,מלבד חודש אחד ששום דבר לא נכנס והחמצתי כמו טירון אני חושב שסך הכל התפוקה שלי טובה,אם לא היה החודש המקולל הזה הייתי כבר עם כמות שערים מוכפלת אך גם זה יגיע אני בטוח,אזור לא בנוייה על שחקן אחד לכן שאני לא הייתי טוב,תמיד היה מישהו אחר בכושר הבקעה וזה חשוב."

 

מבין שלושת הקבוצות שמתחרות איתכם על כרטיס העלייה,מי לדעתך היריבה העיקרית?
"שמע אני מכבד את כל הקבוצות אבל לדעתי לבסוף זה יהיה מירוץ אחד על אחד בינינו לבין יפו,יש לה את הכסף,הקהל וסגל השחקנים הטוב בליגה,אולי זה יתחבר ואולי גם לא,אני מאמין שאנו קבוצה יותר טובה מהם וראינו את זה בשני המשחקים נגדם,אם לשתי הקבוצות לא יהיו עוד משברים זה יהיה ראש בראש עד הסוף."

 

כולכם מוזמנים בשישי(13:30)לחוות משחק צמרת מסוג אחר,אז גם חובבי הכדורגל שללא שייכות לאחת מן הקבוצות,תגיעו לראות,לא גובים ממכם 80 שקלים כמו "ליגת העל" הכל חופשי חופשי.

ישפוט ישראל שנקמן במשחק שמבטיח הרבה ואחרי שישי בצהריים נראה גם כמה קיים.תגובות

+ הוסף תגובה
1
אנחנו מאחלים לשתי הקבוצות
(יפו או מוות: 10:08 19-11-2009)
תיקו עם הרבה פצועים
2
די מספיק
(גימי: 11:42 19-11-2009)
יפו אתם לא רוצים להפסיק די עם הרעל משחקים כדורגל לא מלחמה הטוב יעלה
3
אופיר קופל, שים לב
(הסקאוט: 12:17 19-11-2009)
מההרמות החותכות מהצד של זכריה ושמאמה. כדאי לתדרך את חן שיעמוד ליד הקורה הרחוקה, כי זה מסתובב. לשים לב למגן השמאלי מאור מרציאנו - חתיכת שחקן. להבהיר לרמי צבי מי בעל הבית וכמובן, לשים את עומרי על אריק בן אדרת, רק בלי פאולים. אין להם מאמן על הקו!
4
עוד כמה טיפים
(הסקאוט: 15:06 19-11-2009)
שפורקין פצוע, וזה אומר שאחד האגפים שלהם יהיה חלש באופן משמעותי. אמיתי+כבודי ולשים לידם את חנן, זה קטלני. בזר לא יעזור לך כי רמי צבי יהרוג אותו, אבל אם תשים את דן לוי ותיתן לאוהד קצת מרחב, כל מתפרצת שלך תהיה קטלנית. ככה יפו הרגו אותם בגביע.
5
שתי קבוצות בלי קהל בלי אוירה בלי כלום בואו לאור יהודה אקשן בשפע
6
חיים יש לך מזל שאבי פס על הקוים כי אין לך מושג הכי מצחיק בארץ אתה
7
קשקשת
(אזורניק: 16:38 19-11-2009)
אזור תתן לכולם לדבר ותיקח כל שבת את הנקודות יאלה דברו דברו.נעשיתם מבינים גדולים.שפורקין פצוע,אז מה -יש את אילן מסי אוהל.מי יכול על רמי צבי ?ומי יכול על צמד השינים שנסי-שירן.יאלה תמשיכו לקשקש.מחר תיקו באור יהודה ואוהד רון חוזר הביתה לאזור אחרי שהפסיד.
8
תיקו בינכם טוב ליפו
(אבישי אוהד יפו מושבע: 17:39 19-11-2009)
יש בינכם קרב קשה ואני מקווה שקריית אונו ינצחו אבל יותר טוב לנו תיקו בינכם. ננצח את אור יהודה ושבוע הבא ננצח ונעלה ב"ה למקום הראשון... יאללה יפו מלחמה.. אוהב אותכם בהצלחה!!!! תעשו לנו את השבת.
9
ובורחים לליגה אילת עולה ורמלה מתפרקת
10
אזור
(אחד שיודע: 20:15 19-11-2009)
מחר אזור מנצחת ויפו מפסידה כי קובי בן לולו הימר על הקבוצה שלו
11
ל-10 האחד שיודע- יפה ידעת
(שמעון כהן-רמת השרון: 09:17 21-11-2009)
אכן היטבת לדעת. אזור ניצחה ויפו הפסידה .כאחד שיודע אולי תגלה לנו את הסוד שלך ,איך ידעת ? כולם סקרנים לדעת מהו סוד קיסמו של האחד שיודע

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?