חופים, מוקדמות אליפות אירופה: ישראל נוצחה 3:2 ע"י הונגריה

צריכים עוד ניצחון. פרטוק (צילום ארכיון: BSWW) צריכים עוד ניצחון. פרטוק (צילום ארכיון: BSWW)
אכזבה גדולה מאד לנבחרת הישראלית שהוליכה כבר 0:2 בסיום השליש השני אך קמבק מדהים של ההונגרים בשליש האחרון השאיר את ההכרעה למשחק האחרון מחר. אתמול (שישי) הביסה ישראל 1:7 את אז'רבייג'ן.

איזה יום מאכזב לנבחרת הישראלית בכדורגל חופים. צמד של קובי בדש בשני השלישים הראשונים לא הספיק בשליש האחרון מול הנחישות ההונגרית שניצחה בסיום 2:3 ומנעה מישראל את הבטחת הכרטיס לשלב 16 הגדולות של אירופה.

ישראל פתחה בהרכב הבא: אבי איבגי, אלון לוי, אדם לם, עאמר יאתים, צחי אילוז.

כבר בדקה ה-2 נפצע צחי אילוז בתקול עם שחקן הונגרי ויצא. קובי בדש החליפו. בדקה ה-5 נותרה הונגריה ב-4 שחקנים למשך שתי דקות לאחר ששוערה הכשיל את קובי בדש ברחבה. בדש עצמו לקח את הפנדל ובעט פנימה, 0:1 לישראל.
בדקה ה-7 הצגה של אדם לם שצלל לחול זיכתה אותו בכרטיס צהוב ובכדור חופשי להונגרים במרכז המגרש אך הבעיטה הלכה מעל השער.

אילוז חזר בהמשך השליש לשחק ואף החמיץ הזדמנות טובה מול השוער ההונגרי. מן העבר השני הציג אבי איבגי כמה הצלות טובות שהשאירו את היתרון הישראלי הקטן בעינו עד לסיום השליש.

בדקה ה-16 שלח בדש מסירה גדולה לאדיר דנין שמול השוער בעט שטוח והשוער לקח.
בדקה ה-17 יכות היה יאתים לכבוש את השני את הכדור החופשי שלו מ-12 מטר הלך החוצה. 30 שניות מאוחר יותר יכול היה גם דנין לכבוש אך הכדור שלו פגש את הקורה.
בדקה ה-19 הגביה אדם לם כדור קרן שהגיע לרגלו של בדש שבחצי ביסיקלטה בעט נפלא פנימה, 0:2 לישראל ששלטה לחלוטין בשליש השני.

נפגע כבר בדקה ה- 2 צחי אילוז  היום נגד ההונגרים.

עד לסיום השליש ניסתה הונגריה במלוא כוחה לחזור למשחק אך משחק חלש של חלוציה לא הקשה יותר מידי על השוער, רון למל וההגנה שלו. מן העבר השני רשמו אילוז ויאתים עוד שתי החמצות שיכלו לגמור את המשחק.

פתיחת השליש האחרון הייתה של ההונגרים שלחצו ובדקה ה-24 היה זה נורמן סבסטיאן הצעיר שבמהלך אישי של נחישות השחיל את הכדור בין רגליו של איבגי, 2:1  ומשחק חדש.
בדקה ה-31 הושג השוויון כשמארק אגאיי החליק עם הראש פנימה לאחר חצי הגבהה חצי בעיטה - חצי הגבהה של חברו לקבוצה.
ישראל המשיכה במשחק החלש ובדקה ה-32 ביצע לירון פרטוק עבירה על טאמש וייס מרחק 15 מטר מהשער. ההונגרי לקח את הכדור החופשי, בעט, איבגי נגע אך לא הצליח למנוע את חדירתו של הכדור. מהפך.

50 שניות לסיום זכתה ישראל בהזדמנות ענקית להשוות כשדנין הוכשל אלכסונית לשער ע"י אגאיי. דנין לקח את הכדור החופשי ובעט נפלא לפינה הנגדית אך השופט פסל את השער בטענה כי צחי אילוז עבר את קו הכדור לפני הבעיטה.

עד לסיום יכלה הונגריה להגדיל את התוצאה במתפרצת אך איבגי עצר מה שלא מנע את האכזבה הגדולה במחנה הכחול - לבן.

כעת חייבת הנבחרת לנצח מחר (ראשון את טורקיה כדי לשמור על סיכוי להעפיל ל-16 הגדולות אפילו דרך המקום השלישי.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שחקני נתניה - כשלון
(חובב הענף: 13:58 15-06-2013)
הקליקה הזו של בני לם ושחקני נתניה עברה את הגבול. צחי אילוז גמר. לירון פרטוק בכלל. היחיד שיודע לשחק הוא בדש. לא לוקחים את בדיר ולא את סרסור כי מדובר בעניין גזעני ואני מניח שזו הסיבה שאגברייה מבריז כל שנה. לכו הביתה כבר!
2
בני נמאסת איכסס
(פיסוקלטה: 20:24 15-06-2013)
אדם לם בושה
3
ל1
(חסוי: 20:53 15-06-2013)
קודם כל עם אתה לא יודע על תדברזה לא עניןן של גזענות פשוט הם לא רוצים להיות בנחרת ישראל אגבריה זומן 5 פעמים רצוץ לנבחרת אבל הוא מסרב להגכיע בגלל שהוא לא רוצ לאצג תישראל והוא סתם מקשקש אז על תדבר סתם עם אתה לא יודע הוא גם חוץ מזה מורה בבית ספר הוא והסי
4
אורן פחימה חייב לשחק
(יעקב ת: 10:12 16-06-2013)
משהו רקוב בניבחרת
5
ניצחון ענק על טורקיה.
(סימה: 14:14 16-06-2013)
עכשיו תלמדו גם לפרגן בהצלחות כמו שאתם יודעים לבכות בהפסדים.
6
ל4
(אורן: 14:30 16-06-2013)
על תקשיב לכל מה שרז זהבי הקשקשן אומר הוא אוהב להשמיט אנשים ססתם הבו כלב הזה שלא ישדר יותר משחקים מה יש לו נגד העיר נתניה כל שניה לפטר את זה הוא רוצה לפטר תכולם ומי יפטר אותו???הואכל משחק מקשקש על נתנהדיי נמאס לראות תמשחקיםאיתונקווה שיוםשישי יהיהמוטי.