קרב מגע וחלוקת נקודות

הפועל רמת ישראל ועוצמה חולון נפגשו היום בקרית שלום למפגש טעון בין שתי קבוצות שמחפשות דרך להמלט מן התחתית.בסיום תיקו 1:1 במשחק מאכזב ברמתו שהתאפיין בכניסות פיזיות חזקות מצד שתי הקבוצות.בסיום משחקי היום נושרת רמת ישראל למקום האחרון בטבלה לאחר שהשרון נתניה ניצחה בחוץ את בני יפו.

הרבה נאמר על המגרש קרית שלום,שהוא לא ראוי למרעה פרות ושלא ברור כיצד מגרש כזה מאושר לליגה ב'.

הייתי שם. נכון,לא סן סירו, אבל בינינו: יש הרבה מגרשים בארץ שפחות ראויים ממנו למשחק, אפילו בליגה ג'.
התנאים מסביב השרו אווירה של משחק טוב, מזג האוויר והשעה (11:45) היו מצויינים לכדורגל וכפי שציינתי משטח הדשא סביר מאד. 

אך מה שהרס הוא העובדה שהיה זה משחק תחתית לכל דבר בין שתי קבוצות שנאבקות וככל הנראה גם יאבקו נגד הירידה בסיום העונה כך שהרבה כדורגל לא היה. רוח לחימה, הייתה גם הייתה.
מדובר בשתי קבוצות שונות לחלוטין באופיין, רמת ישראל משחקת עם הרבה לב ונשמה אך כמעט ללא תוכנית משחק. רוב מהלכי הקבוצה מקריים והמעבר מהגנה להתקפה דיי מפוזר מצד שני יש הרבה "רוע", חיובי כמובן.
עוצמה חולון היא קבוצה הרבה יותר טכנית אך כפי שאמר לי במחצית היו"ר שלה, הרצל בוסתנאי: "כולם פה ילדים טובים ואני מנסה מניסיוני לחנך אותם שיהיו קצת יותר רעים".

 

לירון שהרבני מרמת ישראל,הוחלף מכיוון שלא חש בטוב.(צילום:גיא גולדפרב)


גם בממוצע הגילאים יש הבדל עצום. רגב הינדי (39), שי כהן (34), עודד שרעבי (34) והשיאן אריאל אנקורי (42) הם הזקנים של רמת ישראל.

בעוצמה "זקן" השחקנים היה המחליף, יום טוב כהן בן ה-31, אחריו היה זה שי משיח שיחגוג באפריל 30,כמעט כל היתר הם הילדים של מאמן הנוער לשעבר, ניר גבאי.
פתיחת המשחק הייתה של עוצמה שנראתה מסודרת יותר,ב-10 הדקות הראשונות השיגה 3 קרנות מה שהחסיר בכל פעם פעימה מליבו של מאמן רמת ישראל, בני שמואל ובצדק.

באותן דקות נראתה קבוצתו מאד מפוזרת והתקשתה מול ההתקפות של עוצמה. למזלו, מה שחיפה על כך היה משחק הקרבה של כל השחקנים ללא יוצא מן הכלל.

 

עוד עימות על הדשא היום בקרית שלום.(צילום:גיא גולדפרב)


כבר בדקה ה-7 ניצל אבירן קרוואני אי הבנה בהגנת רמת ישראל, השתחל בין שני מגינים אך את בעיטתו הלא חזקה קלט השוער, קובי דבש.
ברבע השעה הראשונה לא הגיעו המקומיים כלל לשער האורחים ובפעם היחידה שעשו זאת הם הבקיעו גם את השער הראשון.

בדקה ה-17 הכשיל עידן אשכנזי את אלעד אוחנון 20 מטר אלכסונית מהשער וספג כרטיס צהוב (לא מוצדק יש לומר). שי כהן הגביה לרחבה, שוער עוצמה, קובי כהן שגה ביציאה ותפס אוויר ואוחנון מול שער ריק גלגל פנימה, 0:1 מפתיע לרמת ישראל.
עוצמה המשיכה להחזיק יותר בכדור אך התקשתה לייצר מצבים ליד שערה של המארחת.

בדקה ה-26 מצא עצמו רומן אגלוטין הפעלתן לבד מרחק 15 מטר מהשער של דבש אך בעט מעל המשקוף.
ארבע דקות לאחר מכן הגיע השוויון שגם כן היה במהלך מקרי.

כדור קרן (בני שמואל החסיר הפעם פעימה וחצי) הוגבה מצד ימין ומתוך הערבוביה שנוצרה ברחבה בעט אוהד סולטן כדור שספק עבר את קו השער, הקוון, איימן אבוצעלוק היה נחרץ והשופט, שלומי פבריקר (שקט אך בינוני) אישר את השער.
בדקה ה-36 שוב כדור קרן לעוצמה אותו סובב קרוואני לתוך השער, קובי דבש היה במקום והדף לקרן נוספת שלא נוצלה.
דקה למחצית יכלה הייתה רמת ישראל להחזיר לעצמה את היתרון. ליאור מיכאלוב נשלח לתוך הרחבה ובעט היישר לגופו של קובי כהן היוצא.

 

השופט שלומי פבריקר מרגיע את הרוחות.(צילום:גיא גולדפרב)


שחקני רמת ישראל נראו עייפים ובמחצית נאלץ שמואל להכניס את אריאל אנקורי הוותיק ואת מרקו לנקרי במקומם של מיכאל מזרחי ועודד שרעבי.
אנקורי עם ניסיונו הרב השרה הרבה ביטחון על הגנת רמת ישראל ששיחקה במחצית השנייה עם הרבה התלהבות וקטעה את התקפות עוצמה באיבן. כדורגל לא ממש היה.
ההזדמנות הטובה ביותר במחצית כולה הייתה של רומן אגלוטין שנגח כדור מסוכן שחלף לרוחב השער ולא הייתה רגל שתדחק אותו פנימה.

 

שי מזרחי על הדשא,המשיך לשחק למרות הפציעה.(צילום:גיא גולדפרב)

 

בדקה ה-66 פלט אחד מיושבי הספסל של רמת ישראל מספר מילים מיותרות לעברו של השופט והורחק.
בעשרים הדקות האחרונות נראה המשחק כמו זירת התגוששות כששחקני שתי הקבוצות לא חסו זה על זה. באחת הפעמים ששחקן של רמת ישראל נפגע הפטיר אנקורי לעברו של בוסתנאי: "תפסיקו לפצוע לו שחקנים, אין לנו כסף לספריי, נצטרך בסוף לקחת מכם...".
בדקה ה-72 בקשו שני שחקנים מרמת ישראל להתחלף. שי מזרחי שסחב רגל ולירון שהרבני שלא חש בטוב. בשל העובדה שנשאר לו רק חילוף אחד נאלץ בני שמואל להשאיר על המגרש את מזרחי.
עד לסיום ניסתה כל קבוצה להכריע את המשחק אך בסופו של דבר התוצאה נותרה בעינה כששתי הקבוצות יצאו מאוכזבות. שעתיים לאחר מכן גילתה רמת ישראל כי נשרה למקום האחרון לאחר שהשרון נתניה השיגה ניצחון בכורה העונה, 2:3 בחוץ על בני יפו.
 תגובות

+ הוסף תגובה
1
רמת ישראל התעוררר
2
רמת ישראל
(צופה: 10:14 22-11-2009)
אתם לא תשתלבו בליגה ג מחוז תא. הקבוצה מחולון עוד ניסתה לשחק והגיעה למצבים, אבל אתם גועל נפש. יודעים רק להעיף ולבזבז זמן
3
המבין יבין
4
יש בעיה
(לצופה: 14:53 22-11-2009)
יש בעיה שאתה כנראה באת עם ביתר עזרא ואתה כנראה מבין גדול יש כסא פנוי בספורט 1 ניצן מאמן וחסר פרשן
5
אין קב
(לצופה לאוהד ולאלמוני: 15:03 22-11-2009)
6
לאוהד
(עוצמה: 15:58 22-11-2009)
אני שם מליון שקל שזה ניר גבאי או משה הנכה מגיב. ניר חלאס, אתה מאמן חלש עם אותם אימונים כל הזמן, אל תגיב כבר. משה, אתה בכלל נכה במוח אז אין מה להגיב לך

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?