עקיצת מתנה

קרית מלאכי הייתה עדיפה על השקמה רמת חן ברוב שלבי המשחק ואף החמיצה פנדל בשלב מוקדם של המשחק,השקמה שנותרה בעשרה שחקנים הצליחה לעקוץ בדקה ה -87 משערו של שחר משה המחליף ובכך צמצמה פערים מהמוליכה עירוני חדרה,נצחון בכורה לויקטור גניש על הקווים שאמר:"אני גאה בח'ברה שעשו עבודה נפלאה".

מכבי קרית מלאכי אירחה את השקמה/רמת חן במגרשה של מבשרת ציון .
במלאכי ידעו כי זהו משחק לא קל בהחלט על הנייר , אבל שהם עלו על המגרש הם נכחו לדעת כי השד אינו נורא , וזהו משחק שלפחות אפשר היה בו להוציא נקודה אחת .

מי שהגיע לגנוב את ההצגה היה השופט , ולא מצד קרית מלאכי , אלא דווקא מצד השקמה .

 

מחצית ראשונה :

כבר בדקה הראשונה הזדמנות טובה מאוד למלאכי כאשר שרון רפאל מוציא כדור חופשי שמאלה ליניב אופיר .
האחרון מתקדם ובועט מקצה הרחבה , כדור שחולף ליד הקורה השמאלית .

בדקה ה – 10 מקבל חנן אלקים כדור גובה מצד שמאל של התקפת מלאכי , ומשחרר בעיטה מהאוויר במצב הכי נוח שיכל להיות , אבל הכדור נוסק גבוה גבוה .

בדקה 15 מלאכי מקבלת הזדמנות יוצאת מן הכלל לעלות ליתרון .
יניב אופיר , קשרה של מלאכי , מוסר כדור בין שתי שחקני הגנה של השקמה , וחנן אלקיים עט על המסירה , עובר את השוער , ומגיע מוסא בן-חיים ומכשיל אותו בבירור מאחור,לפי החוקה של איגוד השופטים , השופט צריך להצביע על הנקודה הלבנה , ולהוציא כרטיס אדום למוסא בן-חיים .
השופט אכן הצביע על הנקודה הלבנה , אבל לתדהמת כולם כולל שחקני מלאכי , הוא בחר להוציא כרטיס צהוב דווקא לשוער השקמה , אלירן אפללו .
טעות קריטית של שופט כאשר שחקן אחרון מכשיל , והוא כבר נתן את הפנדל , היה צורך להוציא כרטיס אדום , אך שמיר בחר לרחם .
את הפנדל ניגש לבצע שרון רפאל , בלמה של קרית מלאכי ,רפאל בועט בחצי גובה שמאלה , ואפללו מזנק מצויין והודף לקרן .

 

אבירם אלקיים(בצהוב)רודף אחרי רפי סרוסי מהשקמה בשישי.(צילום:רועי אסרף)

 

בדקה ה – 20 התקפה ראשונה מסוכנת של השקמה ,כדור רוחב מצד ימין של התקפת השקמה , מורחק ע"י שרון רפאל , על הריבאונד משתלט חיים שאבו , ומעביר כדור לתוך הרחבה שוב , הפעם ניצב עומר אלמשלי במצב הכי נוח שיכול להיות 10 מטר מהשער , ומצליח להחטיא הזדמנות ענקית כאשר הוא בועט גבוה מעל השער ..

ככל שנקפו מחוגי השעון , השתלטה השקמה על המשחק , ולאט לאט הגנת מלאכי הצליחה להרחיק את הסכנה .

בדקה ה – 31 הקוון עוזר למלאכי לשמור על שער נקי,השופט מורה על עבירה שלא הייתה לזכות השקמה כ – 25 מטרים משער מלאכי .חים שאבו מגביה את הכדור פנימה , ואסולין כובש ,שחקני השקמה רצים לחגוג , אבל הקוון מרים את הדגל בטענת נבדל .
האירוע היה בקצה השני של מקומי , כך לא יכולתי להביע את דעתי בפסילת שער זה .

בדקה ה – 44 אלירן זראי , מגנה של מלאכי מנסה את מזלו מרחוק , אבל לא פוגש את המסגרת .
דקה יותר מאחור גם יניב אופיר מנסה מרחוק , ושוב הפעם , הכדור עושה את מסלולו החוצה .


מחצית שניה :

בדקה ה – 57 כדור קרן חד למלאכי מגלח את ראשו של חנן אלקיים , ושחקני השקמה מרחיקים עד ליניב אופיר שבנגיעה אחת מגביה את הכדור לרחבה שם נמצא חנן אלקיים שבמקום להעביר רוחב , בועט מזווית קשה , החוצה .

דקה – 60 השקמה מקופחת ,מוטי שורש , קשרה של מלאכי , מנסה לגנוב כדור טועה של שחקני השקמה , ואליאור וקנין גולש לעבר הכדור , ומפספס אותו .
על עבירה כזאת נותנים מקסימום צהוב לאור העובדה שלא קרה כלום לשורש , אבל השופט כנראה הבין את טעותו בשליפת הכרטיס בפנדל , והחליט לתפוס קורבן את וקנין , ושלף לו את הכרטיס האדום .
וקנין ההמום בתוספת שחקני השקמה והספסל , לא מבינים מה קורה ומדוע הוחלט על שליפת אדום והשופט שולף כרטיס צהוב גם לחיים שאבו על כך שהחליט לגונן על חברו .

2 דקות מאוחר יותר פרצה מהומה במגרש , כאשר שחקן השקמה אשר ישב בחוץ הזכיר לשופט שאמא שלו עובדת במקצוע הכי עתיק בעולם , ולטענתו גם מאמן מלאכי שוקי ממו , סימן לו תנועות מגונות .
האמת שלא ראיתי תנועות מגונות מצד מאמן מלאכי , אך אוהד של מלאכי תקף בחזרה את השחקן וזה לא ויתר התחיל לקללו בחזרה .

מפה התחילה מהומה רצינית שבגללה נאלץ להפסיק השופט את המשחק ל – 3 דקות עקב ירידת השחקנים מכר הדשא על מנת להתערב במהומה,כל אחד לזכות קבוצתו .

בדקה ה – 70 השקמה קרובה מתמיד ,כדור חופשי מ – 20 מטר לזכות השקמה ,חיים שאבו ניגש לבצע את הבעיטה , ובועט מדוייק , אבל רק למשקוף , כדור שיורד לקו , ומורחק מקו השער .

בדקה ה – 75 בלבול בהגנת השקמה כמעט עולה לה ביוקר ,יניב אופיר מגביה כדור שמפספס את ראשו של שלומי צלח חלוצה של מלאכי , אבל גם השוער לא מצליח להגיב לכדור , ומוסא בן חיים מרחיק מהקו .

בדקה ה – 81 רז אבידן מעביר כדור רוחב , ושחר משה מנסה לדחוק ברגלו , כדור חלש שנקלט היטב על ידי טום גלברט , שוער הקריה .

בדקה ה – 85 ממשיכה מלאכי בנסיונותיה מרחוק , הפעם זה אוהד יוסף שמנסה , ושוב פעם זה אפללו שקולט .

בדקה ה – 87 מענישה השקמה את מלאכי על ההחטאות הרבות ובפרט על הפנדל המוחמץ .

רז אבידן הפעלתן שנכנס 20 דקות עשה צרות צרורות להגנת מלאכי , וכאשר מלאכי מנסה לצאת למלכודת הנבדל , מקבל אבידן כדור בין שתיים , ומעביר רוחב לשחר משה שנמצא על המגרש בסך הכל 10 דקות כובש את השער הכי קל בקריירה שלו .
1-0 לשקמה ששולח את אנשי מלאכי לחשוב מה לא עבד השבוע לעומת שבוע שעבר .

 

רז אבידן(בכחול)נאבק עם שרון רפאל ממלאכי.(צילום:רועי אסרף)

 

בדקה ה – 90 כמעט ומלאכי משלמת על הנסיון שלה להשוות , אבל שחר משה , בועט חלט מעל השער .

לסיכום המשחק לא התעלה לרמה גבוהה ראינו בעיקר משחק קישור נרפה מצד שתי הקבוצות , וגם שהיו התקפות הם לא היו מסוכנות .
.במלאכי יצטרכו לעשות בדק בית זריז , כי בשבוע הבא מחכה לה צפרירים שהביסה 4-0 את עמישב , ולא תעשה לה חיים קלים בכלל אולם בקרית מלאכי לא מתכוונים לוותר על המשחק , והם יבואו לקחת 3 נקודות בכל מגרש , וגם בחולון.

 

ויקטור גניש , מאמן השקמה : " אני גאה בחבר'ה שלי שעשו עבודה נפלאה , הם נתנו משחק הקרבה שאין כמוהו למרות הנחיתות המספרית שלנו , אני מרוצה משלושת הנקודות ומסתכל כבר על המשחק הבא , אני מעדיף לא להתייחס כהרגלי לשיפוט המשחק "

 

 שחר משה(בכחול)כובש ומעניק לשקמה שלוש נקודות.(צילום:רועי אסרף)

 

 שפט : יניב שמיר ( חלש מאוד )
קוונים : תיסיר אלקיעאן , סעיד מסאלחה
כ- 60 צופים חזו במשחק .

 

קרית מלאכי : טום גלברט 6 , אלירן זראי 5.5 , אוהד יוסף 6 , שרון רפאל 6 , שרון עדני 6 ( עומרי זראי ) , מוטי שורש 6.5,שניר בן אסייג 5.5 , יניב אופיר 5.5 , אהרון אלמי 4.5 ( אלי מזוז 5) אבירם אלקיים 5.5 (שלומי צלח ) חנן אלקיים 5.5

 

השקמה/רמת חן : אלירן אפללו 6.5 , מוסא בן חיים 6.5 , אורן רותם 5.5 , רפי סרוסי 5.5 , טל ארז 6 , עומר אלמשלי 6 , איציק בוחבוט 5.5 ( מאור סלומון 5 ) , חיים שאבו 6.5 ( שחר משה ) , תומר עיני 5 , אליאור וקנין 4.5 , משה אסולין 4 ( רז אבידן 6 )
 תגובות

+ הוסף תגובה
1
אחרי הדברים שנרשמו באתר זה לגבי השופטים במהלך השבוע עכשיו כל אחד מרשה לעצמו להתנפל על השופטים ולחלק להם ציונים נמוכים. פתאום כל אחד נהיה מבקר שופטים מטעם האיגוד. זה מה שקורה שמסיטים את האש לעבר השופט בלבד. חבל שאתם נוהגים כך זה לא מוסיף לכם נקודות
2
אבל הטענות נכונות!!
(אוהד: 12:53 22-11-2009)
שופטים בליגות הנמוכות קובעים את תוצאת המשחק עם טעויות שיפוט קריטיות לקבוצות..מה לעשות שהם "מתגלחים" על הקבוצות בליגות הנמוכות ומשתפשפים על הקבוצות..זה פוגע וזה עובדה!!
3
הייתי במשחק
(קטמוני: 14:07 22-11-2009)
1. שופט המשחק אכן היה חלש ביותר וטעה טעויות קריטיות וחמורות. 2. המשחק עצמו היה ברמה נמוכה מאד. לא היו מהלכי משחק מתוכננים אלא בעיקר בעיטות לגובה מצד לצד. 3. בשתי הקבוצות שיחקו לא פחות מ-4 שחקני קטמון בעבר..
4
ל-1 ההתיחסות לשופט דוקא היתה מאוד נעים.
(עוד אחד שהיה במשחק: 15:31 22-11-2009)
השופט אכן היה חלש ביותר ופחד מהאוהדי קרית מלאכי. ההבדל הוא שהוא לא בא לגנוב את ההצגה אלא פשוט זו הרמה שלו. ועם רמה כזו הוא יירד לליגה ג' או לנערים.
5
השופטים הם הבעיה בכדורגל
(אוהד אובייקטיבי: 16:19 22-11-2009)
אם לומר את האמת הלא שאכן צודק הכתב שכותב נגד השופטים בכל משחק יש החלטה אחת או יותר שמקבל השופט ושמכריע את גורל המשחק. הגיעה העת שראשי קבוצות הליגות הנמוכות יצאו במאבק נגדש השופטים. בשורה התחתונה רק בזכותם אותם שופטים מקבלים שכר או בכלל מקיימים משחקים
6
שחר אתה שחקן
(דני: 16:44 22-11-2009)
כל קבוצה היתה לוקחת שחקן כמו שחר תאמינו לי כישרון...
7
מלאכי
(מלאכי: 16:57 22-11-2009)
קרית מלאכי זה ביזיון ושכונה כי שחקן שלא מתאמן 4 שניים שהוא בטירונות בא ופותח רשמתי את זה גם באתר הקריה של קסטינט אבל יש שם מאמן מצוין שצריך לשנות כמה דברים
8
יש שוער בשער
(אולגאי גאה: 19:59 22-11-2009)
אלירן אפללו שוער מצויין באחריות רק תנו לו את הבטחון והוא יעלה את השקמה ללאןמית

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?