חדשות הנמוכות

מהיום פינה חדשה באתר בשם חדשות הנמוכות בה נרכז עבורכם את כל החדשות החשובות של הימים האחרונים בליגות הנמוכות.משה גלאם פוטר מכפר יונה,בני לם יחליפו בתפקיד,משחק האימון בין רמת ישראל לאורתודוכסים יפו פוצץ ואילו משחק האימון בין מבשרת ציון לבקעת הירדן הופסק.

כזכור, אתמול פרסמנו בחדשות בהודעה לקונית כי משה גלאם מאמנה של כפר יונה פוטר מתפקידו כשלא צויינה סיבת הפיטורין.

אין לנו עדיין את כל הפרטים אם כי מאלה קיימים עולה התמונה הבאה:

כבר תקופת מה שורר נתק בין המאמן להנהלת הקבוצה על רקע ההחלטה לשחרר את האחים חג'ג' מהקבוצה.

גורמים בהנהלה לא אהבו את ההחלטה מכיוון שמדובר בשחקני בית.

כל עוד הקבוצה ניצחה הכל היה בסדר אולם לאחר ההפסד לקרית גת הוחלט לפטר את גלאם מתפקידו.

מי שאמור להחליפו הוא לא אחר מאשר בני לם, אשר בנו, אדם משחק בקבוצה.

לם המרצה עונש הרחקה של 8 חודשים בשל מעורבותו בזיוף חתימת טופס השאלה של שחקן צעיר, נראה באחרונה פעמים רבות במשחקי הקבוצה והיה זה אך טבעי, גם בשל מגוריו בנתניה שהפנייה תעשה אליו.

עונש ההרחקה של לם אמור להסתיים בחודש דצמבר ולכן עד שזה יקרה יעמוד על הקווים מאמן ממחלקת הנוער, עדיין לא ברור מי, המחזיק בתעודה מטעם איגוד המאמנים.

אגב, לם וגלאם מצויים ביחסי חברות מצוינים ולכן הראשון כבר הודיע להנהלה כי שלא יקבל עליו את התפקיד עד אשר יסגרו סופית תנאי הפיטורין של חברו הטוב,פגישה בנושא אמורה להתקיים היום.

 

משה גלאם,סיים את חלקו כמאמן כפר יונה.(צילום:לירן דורף)

 

 פגרת המשחקים מנוצלת ע"י הקבוצות לצורך קיום משחקי אימון. שניים מהם התקיימו אתמול אך לא הגיעו לסיומם.

במגרש צעירי יפו נפגשו רמת ישראל והצופים האורתודוכסים כשעבור האחרונים היה זה משחק לבחינת שחקנים חדשים לקבוצה.

בסיומה של מחצית הראשונה בה שיחקו האורתודוכסים בהרכב משני שכלל כאמור, את הנבחנים הוליכה רמת ישראל 0:2. בשנייה העלה מאמן האורתודוכסים, חיים פרץ את ההרכב הכי חזק שלו שהשווה ל-2:2.

חמש דקות לסיום עלה שוער רמת ישראל, קובי דבש לכדור גובה יחד עם פואד חילו קשר האורתודוכסים שפגע בו בטעות. דבש התעצבן הגיב במכה ובמגרש התפתחה קטטה המונית כשרק לאחר דקות ארוכות הצליחו מאמני שתי הקבוצות להרגיע את הרוחות. המשחק עצמו לא חודש.

במבשרת ציון נפגשו הפועל המקומית מליגה א' ובקעת הירדן מליגה ב'. בסיומה של המחצית הראשונה הוליכה הבקעה 0:2 משערים של רודי אסטבן ויהודה כהן המחלים מפציעה אך בפתיחת המחצית השנייה קרסה מערכת התאורה במגרש והמשחק הופסק.

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
מזל גדול היה אתמול!!!
(המהמר: 15:23 25-11-2009)
איזה מזל שתפסו את קובי דבש למה לא יודע איך זה היה נגמר!!! אחרי מה שעשה בספורטיאדה האחרונה לא מרחם על מי שנופל לו לידיים...
2
אוהד
(אוהד: 18:32 25-11-2009)
במשחק של הבקעה התאורה קרסה לקראת סיום המחצית השנייה,בכל מקרה היה משחק ידידותי ומהנה לצפיה,הופתעתי לראות את האורחים מהבקעה נותנים ביצועים לא רעים.
3
הבקעה ליצנים הובילו על הנוער של מבשרת מחוזקת ב4 שחקני בוגרים
4
העברות
(אחד שמבין: 08:19 26-11-2009)
לא ציינתם שמ.ס קרית גת שיחררו את עמוס וזה הבלם שלהם והוא עבר למכבי קרית גת. והשוער של רמלה דורון רזנקוביץ עבר לשקמה רמת חן . (מה קרה ברמלה ויתרו על ההעליה???)
5
תגובה לאוהד
(ציון: 08:20 26-11-2009)
אוהד אתה מגיב המון למשחקי הבקעה יש לי הרגשה שאתה מההנהלה ושמך מתחיל באות ש
6
תגובה ל 3
(יעקב ב.: 11:11 26-11-2009)
הבקעה ליצנים?אתה מפגר או מה?במבשרת היו חסרים 3 שחקנים בדיוק כמו לבקעה.האורות שכבו והשופט הצילו את מבשרת מתבוסה קשה,זה נראה מכוון שהתאורה קרסה,בכל מקרה מבשרת קבוצה חלשה בדרך הבטוחה לליגה ב'.
7
כפר יונה
(כפר יונה: 07:55 27-11-2009)
משה גלם הרס את הקבוצה בשיחרור של האחיים חגג רק מאמן גאון בצירוף הנהלה ממש גאונית משחררים את החגגים אני גם לא מבין את משה לשחחר אותם זה לוקסוס גדול אחי איפה השכל שלך?
8
גם לירון קסר עזב את רמלה
(יודע דבר: 17:53 28-11-2009)
יחתום בקרית אונו.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?