חיים סירוטקין:"המערכת רקובה מהיסוד"

תשעה מחזורים החזיק מעמד חיים סירוטקין בתפקיד מאמן עירוני רמלה עד שקיבל את הודעת הפיטורים.בראיון ל"דאבל פס" מסביר סירוטקין את כל התהליך שעבר ועדיין לא מבין על מה פוטר,"איך אפשר לפטר מאמן שנמצא במקום השלישי,מרחק יריקה מהמקום הראשון?."

לפני תחילת העונה הצהיר חיים סירוטקין מאמן עירוני רמלה לשעבר שהקבוצה תדרוס כל דבר שזז בליגה ותעלה בהליכה חזרה לליגה א,בפועל הדברים הלכו מעט יותר קשה מהמצופה וכבר אחרי תשעה מחזורים פוטר אמש סירוטקין מהקבוצה למרות שרמלה מרוחקת רק 5 נקודות מהמקום שמוביל לליגה א.
בראיון ל"דאבל פס" מפיל סירוטקין את האשמה על הנהלת הקבוצה וטוען בין היתר ששחקנים שוחררו ללא הסכמתו ויותר מכך ששחקן מסויים נמצא מעל המערכת.

 

סירוטקין(מימין בלבן),בימים שמחים יותר ברמלה.(צילום:לירן דורף)

 

חיים,הופתעת מהעיתוי של הפיטורים?
"שמע,זה הסתובב הרבה זמן באוויר אך לא ברור לי העיתוי הנוכחי,סך הכל הקבוצה עם הקאדר הנוכחי עושה את המיטב ונמצאת מרחק חמש נקודות מהעלייה שיש לזכור שעדיין אילת צריכה לבוא לשחק ברמלה וגם צעירי רהט,לא מובנת לי הפניקה הפתאומית בלשחרר שחקנים ולשחרר אותי,המצב בליגה הוא באמת סביר לאור מכת הפציעות שנחתה עלינו ואין לי ספק שהיינו עולים מהמקום הראשון גם במצב הנוכחי."

 

מה בעצם לא עבד?הרי על הנייר היה לכם את הסגל הטוב בליגה.
"תראה,למעט באמת פספוס במשחק החוץ במעלה אדומים שהפסדנו בדקות האחרונות שם,הקבוצה תפקדה די טוב,נחתה עלינו באמת מכת פציעות ואין לקבוצה אפילו רופא שיטפל בהם,שולחים את השחקנים לכל מיני מרפאות בערים שונות ועד שמקבלים תשובות ועד שמטפלים בשחקן חולף זמן יקר,בשבועות האחרונים שיחקנו ללא אבושדיד,ללא קליינמן וללא בבאי,לא מספיק שאנחנו עם סגל קצר ביותר עוד ההנהלה מחליטה לשחרר בניגוד לרצוני את דוד כבדה ואת ציון רחמים אז תרשה לי לחלוק עלייך לגבי איכות הסגל,לאילת לדוגמא יש את צמד החלוצים הטוב בליגה(אבי מלכה ועידו אליהו)ואת הקשר הטוב בליגה(קהא),נשארתי עם קאדר של 12 שחקנים ועוד השבוע שיחררו לי את מיארה ואת השוער(רזנקוביץ'),אין לרמלה את הסגל הטוב בליגה."

 

אז מדוע הטענות הרבות ששחקני בית לא משחקים?
"הכל שטויות,תסתכל טוב על ההרכב שלנו,יש לא פחות משבעה שמונה רמלאים שמשחקים כל משחק.
אורן זוהר,אוחיון,אבושדיד,אלעוברה,ערב,בן חמו,מיארה,אופיר כהן,כל אלה תוצרת מקומית.
מדברים הרבה על משכורות עתק אך למעט שחקן בודד(דודי ליאני)כל המשכורות בקבוצה היו בגדר נורמליות לחלוטין,לא חרגנו מכך."

 

מדוע ניסית להפטר מדודי ליאני שנחשב כמנוע של הקבוצה?
"שמע,דודי שחקן מצויין עם יכולות נהדרות שגדולות על ליגה ב,אבל וזה אבל גדול,הוא שיבש לחלוטין את תוכניות המשחק שלנו,קבוצות היו באות במטרה לסגור אותו אישית לוחצת והיינו צריכים לעשות כל מיני התאמות כדי להסתדר עם זה,ליאני שחקן מצויין אבל לא מתאים במרקם הקבוצתי לעירוני רמלה,את כל הנצחונות הגדולים שלנו העונה עשינו בלעדיו וזה אומר הכל,חבל שההנהלה לא חשבה כמוני והחליטה להשאיר אותו במערכת ולא את המאמן."

 

דודי ליאני(משמאל בורוד),"הוא לא מתאים למרקם הקבוצתי".(צילום:לירן דורף)

 

אלו טענות יש לך כלפי ההנהלה?
"בתוך ההנהלה עצמה יש פילוג גדול שכל אחד מושך לצד אחר,זה ממש לא דבר בריא לכל מערכת בכל תחום.
בא חבר הנהלה מסויים שמושך חזק בחוטים שם(שמעון שלוש)ועושה כרצונו,מרוב שאין תיאום שם הוא פיטר אותי במחשבה שאין לי ולעוזרי(והבה) בכלל חוזה,רק אחרי שהוא שוחח עם יגאל דהן(היו"ר)הוא הבין שיש לנו חוזה לשנה וחצי ושחרב הפיצויים מונחת עכשיו על צווארו,איך בדיוק הם מתכוונים לשלם משכורות לשחקנים כשכעת הם צריכים לשלם במכה אחת סכום גדול אלינו(בסביבות 180,000 ש"ח).
לא יכול להיות שגם שהקבוצה מנצחת ומתייצבת בא אותו איש(שלוש)וטוען כנגד השיטה,כנגד השחקנים וכנגדי,מאז שאני במערכת מעולם לא שמעתי אותו אומר מילה אחת טובה.
האיש הזה הוא הארס של הקבוצה ואם גורמים בהנהלה חושבים שזה יפסק כשאני עכשיו בחוץ,הם טועים טעות מרה,בעונה שעברה ההחלטות שלו(שלוש)הביאו לירידת הקבוצה לליגה ב ובקצב הזה,הדבר יכול לקרות גם העונה.
אני לא מבין איך אפשר לפטר מאמן של קבוצה שנמצאת במקום השלישי,מרחק יריקה מעלייה לליגה א,לא נשמע דבר כזה,ההחלטות האלה עוד יעלו לקבוצה הזו ביוקר,מבחן הזמן יראה זאת היטב."

 

אולי הערכת את הליגה לא נכון?
"ממש לא,יש מגרשי חוץ שממש בלתי אפשרי לשחק בהם,אי אפשר לפתח משחק כדורגל במקומות כמו מעלה אדומים או רהט,אבל ידעתי שהליגה לא חלשה,אם הסגל היה נשאר כמו שבניתי אותו ולא משוחרר או נפצע בצורה קיצונית שכזו,היינו רצים בליגה ללא הפסקה,גם עכשיו המצב ממש לא גרוע והכל פתוח.
אני מודה,אולי ניפחתי את הבלון מעט יותר מדי אך עשיתי זאת רק כדי לקדם את השחקנים,כדי שהתקשורת תתעניין ותגיע לסקר אותם ושהם יצליחו להתקדם במעלה הליגות,חשבתי שזה צעד נכון כדי שגם הקהל של רמלה יחזור למגרשים."

 

השחקנים לא מסכימים עם ההחלטה ומאיימים בצעדים.
"בסופו של דבר לא חיים סירוטקין יפגע מההחלטה הזו אלא קבוצת עירוני רמלה והשחקנים עצמם,הם נקשרו אליי מאוד ברמה של יותר מיחסי שחקן מאמן ואני מבין אותם.
לומר לך את האמת?כעת שאני משוחח איתך אני משחזר לעצמי דברים בראש ומנסה להבין מדוע בכלל יש טעם לחזור אם יקראו לי,החשק עבר ממני והלאה,כל עוד ישנם גורמים אינטרסנטים בקבוצה אין לו לי ולא לשום מאמן אחר מה לחפש שם,זו מערכת רקובה מהיסוד,היא הייתה כזו ונשארה כזו."

 

 סירוטקין,"המערכת רקובה מהיסוד".(צילום:לירן דורף)

 

תגובת שמעון שלוש,חבר הנהלת רמלה:"מעולם לא התערבתי בשיקולים מקצועיים כגון הבאת או שחרור שחקנים,כולי עוסק יום וליל בטובת הקבוצה ובחזרתה למקומה בליגה א.
נכון,אני הייתי מראשוני היוזמים לשחרר את סירוטקין מתפקיד המאמן ועל כך הוא נוטר לי טינה אישית,הוא מתנהל באופן שכונתי ותמיד טענתי שאיננו מסוגל להעלות את הקבוצה ליגה.
מתחילת העונה הוא טוען שהקבוצה תעלה בקלילות לליגה א בנימה שחצנית שלא מקובלת עליי.
לפני המשחק החשוב באילת פניתי אליו לברר האם מישהו ניגש לראות את היריבה והאם יש פרטים עליה ובתגובה סירוטקין אמר לי:"מי אלה בכלל שצריך ללכת לראות אותם?" כולנו יודעים איך המשחק הסתיים שם.
הוא מזלזל באופן שיטתי ביריבות שלנו ומתעסק בריכולים במקום בכדורגל,הוא תככן ממדרגה ראשונה ומרכל עם שחקנים מהקבוצה על דברים שקשורים למועדון וזה היה דבר בלתי מקובל.
הזלזול שלו בקבוצות הליגה גרם לכל המועדונים אחרים לבוא למשחקים נגדנו בעודף מוטיבציה כדי להוכיח אחרת,איבדנו בתשעה מחזורים 10 נקודות וזה המון,אם אפשר עדיין להציל את העונה הזו ולעלות ליגה זה עכשיו ובשחקנים אני מאמין,אז נותר להחליף מאמן ולקוות לטוב.
הוא עשה דברים לא ראויים,התקשר לשחקנים(קסר ומיארה)והודיע להם שההנהלה לא מעוניינת בהם ושלא יגיעו לאימונים יותר למרות שהוא בעצמו הגיע להנהלה וביקש חלוץ אחר במקומו של קסר שלדעתו לא התאים לקבוצה.
הוא התרברב והצהיר על כך שבתקציב של 320 אלף ש"ח הוא יעלה ליגה בהליכה,לבסוף התקציב הוכפל ותוצאות בשטח לא הגיעו,לבוא ולזלזל במוליכת הליגה אילת ולבסוף לצאת בהפסד מינמלי רק "בזכות" השוער שלנו,זה הספיק לי.
על אפו וחמתו נעלה,אני זה שבכלל החזיר את רמלה למפת הכדורגל ואני אעשה הכל כדי שעוד העונה אנו נעפיל חזרה לליגה א,אני מבין שיש לו בטן מלאה על אנשים מסויימים ונוח לו להפנות את כל החיצים כלפיי,למרות הכל אני מאחל לו רק בהצלחה ומודה לו על התקופה בה אימן אותנו.
ברצוני להתייחס גם לעניין הנסיעה לאילת,אני מדגיש,כל חברי ההנהלה נסעו על חשבונם האישי,אף אחד למעט השחקנים עצמם לא נפש על חשבון הקבוצה."
 

 

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
איצק אבו שדיד זה נכון שאתה עובר לרהט
(לרהט עוברים: 15:52 30-11-2009)
זה נכון שאתה וסמיר אלעוברה במשא ומתן עם הנהלת צעירי רהט יש הרבה שמועות שאחרי החג אתם נפגשים איתם
2
תחזירו את קליימן
(שי: 16:24 30-11-2009)
רק הרסתם אותו. תחזירו אותו לחולון אנחנו מעריכים אותו
3
חובה לקרוא...
(אוהד...: 16:47 30-11-2009)
אדון שלוש ... תמיד הייתה שקרן ותמיד תשאר... אתה רגיל להרוס כל דבר טוב שיש ברמלה... רק אתה הורדתה אותנו ליגה שנה שעברה ..וגם השנה אנחנו נרד בגללך ...
4
שלוש יחלשלוש....
( אוהד....: 16:51 30-11-2009)
שלוש .. שים לב בכתבה כמה אתה סותר את עצמך.... לא התערבתי בשיקולים מקצועיים .... והיה לי חלק בפיטורים של סירוטקין... סתם איש חלש היה לך קה לעמוד ליד סירוטקין ... אתה בעצם רוצה שרמלה תרד עוד ליגה.. ושוב בגללך...
5
שלוש יחלשלוש....
(אבי...: 16:58 30-11-2009)
אפס מאןופס... איזה חבר הנהלה ...... אין לי מושג מה הקומבינה שלכם ... עובדים על כל רמלה בעניים .... הנהלה דפורה שנה שעברה לא ידעתם מה זה נצחון... איך אתם עושים דבר כזה.... הלוואי ותרדו ליגה שרמלה תימחק מהמפה....
7
ראשל"צ
(יוסף: 18:59 30-11-2009)
סירוטקין בוא לאמן בלאומית ותחליף בראשון את יעקב הילל שאין לו מושג. איתך נישאר בליגה.
8
סירוטקין מאמן גדול
(סירוטקין בוא ללוד תעלה אותנו: 19:17 30-11-2009)
9
חבר'ה הביזיון ממשיך
(אבי לוי: 20:18 30-11-2009)
חיים לא אשם. בטור שכתבתי לא כתבתי מילה וחצי מילה נגדו. אלא רק נגד ההנהלה הביזיונית בראשות אלי קאו(פונה) ונגד כול החארייטים האלו. סירוטקין בהצלחה בדרכך.
10
איזה רשלנות
(יפואי: 22:03 30-11-2009)
לא מפטרים מאמן אחרי שכל הקבוצה עזבה. מאמן חדש בלי חיזוק ימוטט את הקבוצה עוד יותר. כבר במשחק האימון נגדנו ראו את השבריריות של הקבוצה. היתה צריכה לתת לנו חמש וכמעט הפסידה. ככה גם אזור. קבוצות שמנטלית חסרות אמונה.
11
אותה הגברת בשינוי אדרת
(רמלאי: 22:48 30-11-2009)
שמעו אני פשוט בהלם ביתר רמלה בגלגולה הקודם כשהייתה קבוצה מצויינת בליגה א שהיתה ליגה שלישית שחטה את הליגה עם שחקנים כמו אבולבן מוגרבי ששון קוסטיקה ואבי כהן התפרקה בגלל אנשים כמו שלוש קאו ופרטוק איך יכול להיות שהאנשים האלה עדיין מנהלים אותה פשוט תעלומה
12
ליאני זה הרעל של הקבוצה
(שחקן רמלאי: 23:28 30-11-2009)
ליאני זה הבעיה של הקבוצה. הוא הרעל ואנחנו מעדיפים לעזוב ביחד עם חיים ולא נשאר עם המאפיה של ליאני שמביא חבר שלו לאמן.
13
העיקר שליאני חותך 13000 שקל בחודש
(שחקן של רמלה: 23:49 30-11-2009)
רכב וגם דלקן ובמגרש לא עושה שום כלום. בלרינה שמרוויחה כמו כל הליגה.
14
למיספר 9
(אוהד רמלה: 01:17 01-12-2009)
חתיכת דפוק אתה וסירוטקיןאתה יודע בכלל מה הולך בקבוצה? סירוטקין האכיל את ההנהלה בחרטות מתחילת העונה נ.ב ומה קשור אלי קאו?הוא לא בקבוצה בכלל אז יאללה תעוף מהאתר הזה אם סירוטקין ביחד דביל.
15
סירוטקין כנס דחוף
(אוהד: 01:42 01-12-2009)
אתה ווהבה רקובים מהראש שלכם מעמישב זרקו אותכם עכשיו מרמלה זרקו אותכם כל קבוצה שתעבדו בה יזרקו אותכם אחרי שבוע כי אתם מאמנים של גן ילדים שלום ולא להתראות רמאים
16
סירוטקין
(רמלאי: 01:51 01-12-2009)
אתה פשוט מאמן שכונה לא צריכים אנשים כמוכם בעיר שלנו יש לנו מאמן חדש ששמו ארז בנודיס והוא יעלה אותנו ליגה בהצלחה בנודיס מאוהדיי רמלה
17
רמלאי...
(דני לוי: 10:38 01-12-2009)
אני לא מבין את רמלה מקום רביעי .5 דקות מקום ראשון מה אתם רוצים ??????? הנהלה דפוקה ,,,,שלוש הגרגמל הורס לכם את הקבוצה ... מעניין מה האינטרס שלו ..אבל אני בטוח שיש לו .. ימים יגידו ... חיים סירוטקין אתה מאמן גדול.... ושום קבוצה לא זרקה אותך
18
חבורת שקרנים
(שחקן רמלאי...: 11:36 01-12-2009)
בושה וחרפה להנהלה, שמנסה לסכסך בין חיים סירוטקין לשחקנים .ברור לכום שמעבר להיותו מאמן.. היה אבא בשביל כולם ... עשיתם מעצמכם צחוק כי אחרי האסיפה הבנו בדיוק מי אתם .. הנהלה של נשים !והבנו מי זה באמת חיים סירוטקין מאמן ואיש יקר .. עשיתם מעצמכם צחוק
19
כדי שתקשיבו....
(שחקן רמלא: 12:42 01-12-2009)
חיים סירוטקין מאמן ענק שנותן אמונה בשחקנים שלו חיים אתה בריא לכל קבוצה אנשים קטנים הפריעו לך בדרך שלך שלפי דעתי זאת הדרך להצלחה החריכו אותך לשחק עם שחקנים שאתה לא רוצה כגון דודי ליאני שלפי דעתי הרס את הקבוצה.
20
משתמש בשחקנים
(לכלכן: 13:06 01-12-2009)
שימו לב כול התגובות של השחקנים עושים מחיים מאמן ליגת העל תכלס אתם השחקנים שבאתם לרמלה לא שייכים בכלל אתם ליגונרים הולכים אחרי הכסף כמו עיורים אנחנו נשלח את כולכם הביתה הטיפש עוד אומר שהוא רק 5 נקודות ממקום 1 מטומטם אתם צריכים להיות מקום 1
21
יש שפוטים של חים
(לאהוד השרוף: 13:06 01-12-2009)
22
רשלנות של ההנהלה
(אוהד רמלה: 13:33 01-12-2009)
אני אוהד של רמלה כבר קרוב ל15 שנה לא ניתקלתי בהנהלה כזאת רשלנית שמתערבת למאמן מצוין כמו סירוטקין חשוב שתדעו האוהדים רק ההנהלה הביאה את הקבוצה למצב הזה שמפטרים מאמן שרחוק חמש נקודות ממקום ראשון והכי חשוב שכל השחקנים אוהבים את הדרך של המאמן
23
כנסו
(אוהד רמלאי: 14:54 01-12-2009)
לכל האנשים שתומכים בסירוטקין רק שתדעו אתם לא יוןדעים שום דבר אני הייתי באילת וראיתי את הפרצוף האמיתי שלו איך הוא התנהג שם אם שתיית אלכוהול יום שישי בערב ועוד אחרי משחק עונה והפסד בושה וחרפה אם יש בארץ ישראל מאמן כזה ממש ביזיון
24
כנסו
(נתי: 15:05 01-12-2009)
איזה מאמן הוא אם חומר שחקנים של ליגה לאומית הביאו לו והוא נכשל בגדול ועל הדרך תיקח איתך את לירון קסר זה שאתה מחזיק מימנו חלוץ של הנעליים שלי ברוך שפיטרנו מימך יחלש..
25
בכיינים
(שחקן רמלה: 17:15 01-12-2009)
איך יכול להיות שבכיתם שאין כסף לשחקנים ועכשיו כל דבר שזז אתם רוצים רק על תישכחו את השחקנים הקיימים במערכת תודה רבה
26
למס' 14
(אבי לוי: 17:23 01-12-2009)
מה אתה חושב שסירוטקין הלך ונפתרו הבעיות? למה שאופיר רגב ופיני עייש היו לא היו שחקנים במשכורות עתק? וגם עכשיו עם בנודיס זה מה שיהיה. דודו שחקן ענק אבל הוא מתנהל שכונה..לא יודע אם הוא באמת אוהב כדורגל
27
ל-23
(חיים: 17:35 01-12-2009)
תגיד מה אתה רוצה שהוא ישב ויבכה בערב שישי על הקבוצה? הפסידו קורה מה לעשות? אני מסכים שהירידהמרביעי עד מוצ"ש היא בזבוז מטורף וחסר היגיון. אבל קחו את זה בפרופורציות. מה אתם רוצים מהאיש?
28
שלוש תתבייש לך
(לירון קסר: 17:41 01-12-2009)
הלוואי וחצי מילה שיוצאת לך מהפה הייתה אמת. אתה עסקן קטן שנתנו לך צעצוע לשחק בו מטעם עיריית רמלה. אבל יום יבוא ותיתן את הדין למי שאתה חייב. אני באופן אישי מודה לחיים ולחברים ברמלה ועוזב למחוז למחוז השני דרום א'. בהצלחה לרמלה ולחיים סירוטקין
29
שלוש אתה מעורר רחמים.
(שמוליק: 18:00 01-12-2009)
תספר את האמת מה קורה עם התקציב איך הוא הוכפל ככה סתם? שאתם מצהירים שאתם משלמים לילד משכורת של אלפיים שקל ולמעשה הוא לא מקבל שקל...לאן זה הולך אם לא לכיסך? גנב ! כמוך וכמו כול המאפיה שמנהלת אתכם...בית דין של מעלה רואה הכול
30
לירון אל תהיה נאיבי
(שחקן בקבוצה: 19:56 01-12-2009)
לירון אדון שלוש הוא באמת תת רמה אבל אל תהיה נאיבי חיים ושלומי באמת ליכלכו עליך וחיפשו חלוץ במקומך שיהיה לך בהצלחה היכן שתלך
31
סירוטקין
(אלי: 20:39 01-12-2009)
אדון חיים סירוטקין סוף סוף נעשה הצדק יגנב דעת חחחח עלק תעלה 20 פור אין ולא היה לך מושג מינמלי בכדורגל אתה הכל חוץ ממאמן כדורגל וליבי ליבי על הקבוצה הבאה שתיפול ברשת שלך
32
חובהההה להיכנס
(מעריץ...............: 21:35 01-12-2009)
חיים היבטחת וצעקת שאם רמלה לא עולה ליגה את מיתפטר מכדורגל לתמיד אז תיהיה פעם אחת גבר ותיפרוש יאפססססססססססססססססססססססססס
33
34
עליה
(רמלאי גאה: 01:00 02-12-2009)
אדון חיים אתה חושב שאתה המצאת את הכדורגל איך אתה לא רצית שחקן כמו דודי ליאני יאפס ליאני שחקן רמלאי לכל דבר והוא לא עשה לך חשבון בגלל זה אתה בחוץ והוא עדיין בקבוצה יאפס מאופס סירוטקין אוהבים אותך דודי ליאני מאוהדיי רמלה
35
לדודי ליאני
(רמלאי בדם: 01:33 02-12-2009)
דודי אנחנו אוהדיי עירוני רמלה שמחים שאתה איתנו בקבוצה ואוהבים אותך
36
רמלאים טיפשים....
(אוהד רמלה...: 07:58 02-12-2009)
הנהלה של נוכלים..מעניין איפה כל התקציב ??כל שחקן לא מקבל יותר מ3 אלף שח חוץ מדודי ליאני שגם משכירים לו רכב וגר מטר מהמגרש (משמקבל 12.000 ) והכי מצחיק שגם לו קיבלו משכורות. טוב הם היו צריכים לשלם לאילת סגרו למשפחה ולשכנים,חח טוב שסבא והסבתא לא בא
37
האמת וכל האמת כנסו כולם
(דוני: 07:21 03-12-2009)
חיים זה מאחז עיניים של אנשים תמימים. קיבלת כל מה שרצית ואמרת שתעלה בהליכה עם פור של 20. התנהגת בצורה שחצנית ולא נתת כבוד לאף אחד. אתה חי בסרט שאתה מאמן טוב אבל למזלך יש מספיק מטומטמים בכדורגל שלנו שעוד יקחו אותך לאמן. אתה מגיע ומשאיר חירבון אחריך.
38
תגובה ל37....
(אלי...: 11:07 03-12-2009)
תמיד ידענו שברמלה הכל מסריח. שכחתם כנראה מה היה עונה קודמת ? 5 נקודות ממקם ראשון זה מאוד מכובד עם חיים הייתם בטוח עולים. חיים היה מאמן שלי באור יהודה ועם שקט מסביב הוא העלה אותנו ליגה. וגם בשקמה העלה אותי ליגה! אבל אצלכם שם הכל קומבינה
39
רמלה
(סמיר: 20:48 03-12-2009)
סירוטקין מאמן גדול (
40
סירוטקין בלעדיך רמלה עצובה....אתה מאמן גדול ... הפסד שלהם ... הלוואי ויפסידו כל משחק.. או גלים עצמאים....

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?