ברית המשחק

בהפועל עפולה עשו השבוע מאמצים גדולים מאוד להעביר את המשחק מול כפר קרע ליום שבת, אולם הצד השני סירב בתוקף. השחקן המאוכזב דייגו וקסטין, שקבע את אירוע הבריתה של בתו-מבעוד מועד ובתיאום עם הצדדים: "בכפר קרע התנהגו בצורה מבישה. אני מקווה שהחברים שלי יחזירו להם במגרש"

סיבה למסיבה: בהנהלת עפולה עשו השבוע מאמצים גדולים מאוד בכדי להעביר את משחק החוץ מול כפר קרע מיום שישי לשבת- זאת מאחר ושחקן הקבוצה, דייגו וקסטין, תכנן מבעוד מועד לחגוג ביום זה את אירוע הבריתה של בתו הבכורה (שישי שעה 13:30).

אולם לאכזבתם של אנשי עפולה וגם האב הטרי, בכפר קרע החליטו שלא להיענות לדרישה ובכל זאת לקיים את המשחק כמתוכנן-שישי 14:30.

בהנהלת עפולה נשמעו השבוע מאוכזבים מאוד מהחלטתה של כפר קרע שלא לדחות את המשחק. "התנהגותם של קברניטי כפר 'קרע מבישה", זעם השבוע חבר ההנהלה, תומר רחמים והסביר: "אנחנו עשינו את כל המאמצים כדי לדחות את המשחק לשבת בכדי לחגוג עם דיגו את הבריתה של בתו, אבל לצערנו הרב בכפר קרע חיפשו את כל התירוצים שיש בעולם בכדי שלא להיענות לדרישה".

עוד אמר רחמים והוסיף: "אנחנו חברי ההנהלה נגיע לאירוע הבריתה ורק לאחר מכן ניסע למשחק".

 

דייגו וקסטין,השחקנים יחמיצו את אירוע הבריתה.(צילום:אורי דוד)

 

וקסטין, עצמו, נשמע מאוכזב מאוד השבוע, מאחר והוא קבע את מועד הבריתה בתיאום מלא עם הצדדים-כולל אנשי כפר קרע: "לפני חודש כבר הודעתי להנהלת כפר קרע על האירוע והם אמרו לי שאין בעיה מבחינתם לשחק בשבת. פתאום עכשיו הם החליטו לשחק ביום שישי".

עוד אמר וקסטין המאוכזב והוסיף: "זה מאוד מאכזב שהחברים לקבוצה לא מגיעים לאירוע הבריתה, אבל אני מחזיק להם אצבעות ומקווה מאוד שהם יחזירו להם על המגרש ויחזרו הביתה עם ניצחון גדול".

כידוע בשבוע שעבר עפולה ניצחה את אותה כפר קרע בצורה משכנעת בבית 4:1 במסגרת הגביע, אולם למרות זאת בעפולה השתדלו השבוע להנמיך ציפיות.

"הולך להיות לנו משחק קשה", אמר השבוע המגן הוותיק רג'א זועבי, "כפר קרע קבוצה טובה מאוד והיא הוכיחה זאת במחזור הקודם כשניצחה את עירוני אום אל פאחם החזקה.

במחזור האחרון מול אסי הצגנו יכולת חלשה מאוד ואנחנו חייבים להתאושש מול כפר קרע".

באשר לשאיפות הקבוצה בעתיד, ענה זועבי בלקוניות: "כרגע אנחנו צריכים לצבור כמה שיותר נקודות ולהסתכל על הליגה מלמטה ולא מלמעלה ולחשוב שאנחנו הכי טובים".

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא שחקן
(אוהד שרוף: 12:25 04-12-2009)
גם בלי זה הוא שחקן ספסל כל העונה שיחק 20 דקות אבל שיהיה במזל טוב

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?