ליאור ליברמן מחפש ניצחון מול האקסית

אסי גלבוע תארח היום (שישי 14:00) לקרב תחתית חשוב את טירת הכרמל באצטדיון בעפולה עילית. קשר אסי, ליאור ליברמן ששיחק בעונה שעברה בטירה: "שום תוצאה מלבד ניצחון, לא תספק אותנו". המאמן טל בניה חזר מאוסטריה עם רשמים חיוביים. השחקנים קיבלו השבוע משכורות. פודי מוחמד עשוי לחזור לקבוצה

אחרי שלושה מחזורי ליגה מאכזבים בהם הקבוצה השיגה רק נקודה אחת בלבד, באסי ינסו לשנות את המאזן העלוב כשיארחו היום את היריבה מהתחתית טירת הכרמל באצטדיון העירוני בעפולה עילית.

באסי מודעים למצב העגום בו נמצאת הקבוצה ומבינים כי הפסד נוסף בליגה יסבך אותם עמוק בתחתית. "זה משחק שאנחנו חייבים לנצח בו", אמר השבוע קשר אסי גלבוע, ליאור ליברמן שכזכור שיחק בעונה שעברה במדי טירת הכרמל בליגה הארצית. "אנחנו קבוצה יותר טובה מטירת הכרמל ושום תוצאה מלבד ניצחון לא תספק אותנו-בייחוד כשאנחנו משחקים בבית".

בגלבוע חשים גם סוג של אכזבה, משום שבמחזורים האחרונים הקבוצה הציגה כדורגל חיובי והגיעה למצבים, אולם למרות זאת לא הצליחה לנצח. "במשחקים האחרונים שיחקנו טוב והגענו להרבה מצבים אך לצערי הרב לא השכלנו לנצח", אמר היו"ר רמי אלהרר. "המשחק מול טירה זו הזדמנות טובה להשיג שלוש נקודות ולברוח מהתחתית".

בתחילת השבוע המאמן טל בניה שב לישראל לאחר שהות של שבוע ימים בהשתלמות מאמנים באוסטריה. המאמן שחזר עם רשמים חיוביים מאוד מאוסטריה ציין בסיפוק: "זו הייתה חוויה מדהימה למרות שמדובר רק בשבוע ימים אבל הפקתי המון מההשתלמות הזו". בשיחה שהוא קיים עם השחקנים ביום שני האחרון אמר בניה כי 'השחקנים האירופאים מתנהלים ומשחקים בצורה שונה מזו של הכדורגלנים בישראל'. עוד אמר בניה לשחקניו כי 'גם בעוד מאה שנה הכדורגל בארץ לא יגיע ברמתו למה שיש באירופה'.

השבוע השחקנים קיבלו את משכורותיהם לעונה זו וכתוצאה מכך

 

ליאור ליברמן,מחפש נצחון נגד האקסית.(צילום:אורי דוד)

 

מפלס מצב הרוח בקרב השחקנים היה גבוה. "זו הפרנסה שלנו ובהחלט זה עושה טוב שמקבלים את הכספים בזמן", ציין בסיפוק שחקן באסי. באשר לחובות מהעונה שעברה שטרם שולמו לשחקנים, הסבירו בהנהלה כי גם זה יטופל בקרוב. "אנחנו נמצאים בעונה קצת בעייתית מבחינה כלכלית", אמר היו"ר אלהרר, "יש עדיין חובות מהעונה שעברה. למרות זאת אנחנו עושים את מירב המאמצים בכדי להשיג עבור השחקנים את המשכורות בזמן". על חיזוק אפשרי לקבוצה הוסיף היו"ר: "יש לנו בעיה בחלק הקדמי של הקבוצה, אבל אנחנו לא ממהרים כרגע להחתים שום שחקן. אנחנו נשב עם המאמן ונשקול את כל הצעדים בכדי לחזק את הקבוצה- כל זאת בהתאם למגבלות התקציביות".

בתוך כך, החלוץ הצעיר, פודי מוחמד שהצטיין בעונה שעברה במדי אסי והושאל בתחילת העונה הנוכחית לאחווה עראבה מהליגה לאומית, עשוי להשתחרר מהקבוצה בגלל פציעה טורדנית שמונעת ממנו לשחק. מספר קבוצות בכירות בליגה א' מגלות עניין בחלוץ הצעיר, כמו גם אסי גלבוע המחזיקה בכרטיס השחקן. "במידה ועראבה תשחרר את פודי הוא יחזור אך ורק לאסי גלבוע ולא לשום קבוצה אחרת", הבהיר השבוע גורם בהנהלה.


 תגובות

+ הוסף תגובה
1
למאמן החכם
(מאמן: 10:52 05-12-2009)
אם עבר עשיר כמו שלך וקרירה אימון וסקוויטיג מרשים בהרצליה היתי מצפה למשפט פחות מטומטם על השחקן וכדורגל ישראלי תפקידך לקדם ולא לרדת על הכדורגל אתה עדיין נכשלת בכל מה שקשור לכדורגל אם כל הידע וכוחמת משחק שלך וכמובן קשרים מקודם תעשה ואחר כך תשתמע

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?