חשבונות עושים אחרי הדקה ה -94

רואי חשבון התקשתה היום במשחקה הביתי מול ברית ספורט מעוף ורק שער נצחון בדקה ה -94 של הבלם גדי סולומוביץ' נתן לקבוצה את שלושת הנקודות ואת המקום הראשון בטבלה.

על הנייר משחק הבית של מ.ס רואי חשבון תל אביב מול ברית ספורט מעוף נחשב כנוח אך לא כך התנהלו הדברים על כר הדשא.

המשחק החל על מי מנוחות בשעה 12.00 בצהריים ששתי הקבוצות נהנות ממגרש הסינטטי המצוין של מכבי ת"א בקריית שלום וממזג אויר קריר אך לא גשום.
על פניו, הכל מוכן להצגת כדורגל, למשחק מהנה, להנעת כדור נפלאה לעוד שישי של כדורגל.
בפועל, לא בדיוק כך קרו הדברים כששתי הקבוצות אשר מצוייות בשני קצוות שונות של הליגה - האחת בצמרת והשנייה בתחתית, הניעו כדור באדישות ואיטיות כאילו טיול של צהרי יום שישי מתנהל בקריית שלום.
לצד המשחק התנהל אימון של קבוצת הבוגרים של מכבי ת"א ונראה היה שיש יותר עניין שם מאשר בשדה המשחק, אגב - אפילו ניר לוין מנהל מחלקת הנוער של מכבי שכעת מתנהל גם בבוגרים של מכבי ת"א הגיע לצפות במשחק לאחר האימון של הבוגרים אך עזב אולי של חוסר עניין לאחר כ10 דקות.
המשחק היה איטי, שבלוני וכל קלישאה אשר תכתב כעת מתאימה בהחלט. היו אלה דווקא האורחים אשר היו קרובים פעמיים לגול,
הראשון בבעיטה מרחוק אך עצירה מצוינת של לירן דיין מנעה את היתרון המוקדם,והשני כאשר ניסיון הרחקה של הגנת רואי חשבון שינה את מעוף הכדור לאחר בעיטתו של עופר רז אך דיין בזינוק שני מצויין המצליח למנוע מהכדור לפגוש את הפינה השמאלית של השער.
מנגד, היה זה אמיר בנישו אשר היה קרוב לכיבוש שער ראשון מצד המאחרים לערך בדקה ה25.
זו גם בערך הדקה אשר בה גיא מלמד שהיה דומיננטי מאוד נפצע ונאלץ לעזוב את שדה המשחק - כאשר מחליפו היה סתיו פיינשמידט.
מחצית בשוויון 0-0 הסתיימה לה ללא אירועים נוספים בתוך שתי הרחבות.
המחצית השנייה נפתחה בלחץ רציף של רואי החשבון כאשר גדי סולומוביץ' הבלם, שאשר עלה פצוע למשחק החל גלים גלים לדחוף קדימה את הקבוצה כלפי שער היריב.
גיא יצחקוב ניהל את משחק האמצע של רואי חשבון בצורה פנטסטית ואילולא היו אלא שחקני היריבה אשר הרבו להכשיל אותו בנפילות ובזבוזי זמן משחקה של רואי החשבון היה מהיר יותר ושוטף.
בדקה ה70 לערך היה זה מוסטפא "האיילה" נטור אשר פרץ מצד שמאל הצליח להעביר את המגן של מעוף על הקו - והחל להתקדם לתוך הרחבה מאיזור הקרן, בעיטה חזקה שלו פגשה את המשקוף והחוצה. 
ששי בהרי אשר עלה מהספסל וטרם עלייתו הבטיח לכבוש צמד, הוא ששינה את פני התוצאה של המשחק כשבבר אבוטובול מאמן הקבוצה פוגע בינגו עם החילוף.

 

 

צמד הכובשים לרו"ח היום,גדי סולומוביץ'(מימין)וששי בהרי.

 

בדקה ה-80 בעיטה חזקה שלו מ23 מטר מכוונת לפינה התחתונה השמאלית של שוער מעוף אשר זינק אך לא הצליח להגיע לכדור המדויק והמסובב,0:1 לרו"ח כשברקע היה ניתן לשמוע את קולות השמחה לא רק מספסל רואי החשבון אלא גם מקהל הצופים שהחל להצטבר כיוון שאימון של נוער וילדים באותה שעה התקיים במתחם. ממש בדקה ה90 היה זה שגיא אנטמן האורח אשר בעט כדור שטוח מתוך ערבוביה מחוץ ל16 אשר עשה דרכו לצד הימני של השער, לשוער רואי החשבון לא היה סיכוי - ולמרות תצוגת שוערות נפלאה שלו נכנע לראשונה במשחק,1:1 מפתיע.
הלחץ גבר ודווקא ממש טרם שריקת הסיום היה זה גדי סולומוביץ אשר עלה להתקפה ונגח מקרוב כדור ששוער מעוף התעופף והדף בצורה מצוינת.
ממש בדקה ה-94 עמוק בתוספת הזמן כאשר הגנת מעוף לא הצליחה להרחיק כדור באיזור ה17 מטר משערם, היה זה שוב סולומוביץ שבעט מצויין כדור אשר פגע בשחקן הגנה ועשה דרכו לשער כשהוא מטעה את שוער ברית מעוף.
1:2 לרואי חשבון - וסיום מותח במיוחד למשחק אשר החל בצורה עייפה והסתיים בדרמה עצומה.
כל שנותר רק לאחל לגדי סולומוביץ רפואה שלמה כיוון שהוא אמור בשבוע הקרוב לעבור ניתוח ולהעדר תקופה לא קצרה מהמגרשים אך לפחות עשה זאת עם טעם מתוק בפה ושער נצחון דרמטי.
 

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
איזה מזל יש לכם
(גדנע: 21:36 04-12-2009)
יחלשים שבוע הבא ניקרא אותכם יאלה גדנע לא להישבר לאחר הפסד המביך
2
כל הכתבה גדי סלימוביץ
(חחח: 21:42 04-12-2009)
הכתב ממש לא חבר שלו חח
3
רו'ח איך אנחנו??????????
(נווה גולן: 22:34 04-12-2009)
4
נווה גולן אימפריה!
(רוח: 23:01 04-12-2009)
כל הכבוד הראתם שאתם גברים!
5
ל-1 אני במקומך יושב בשקט
(רו'ח: 23:11 04-12-2009)
ראיתי את המשחק שלכם אתם חלשים ביותר,נווה גולן עשו לכם בית ספר,סגרו אתכם והרגו אותכם. לכו תתאמנו קשה לשבוע הבא
6
גדנ"ע חלשים כל הכבוד נווה
(רו"ח: 00:00 05-12-2009)
כולכם רק רוח וצלצולים
7
גדנ"ע
(צופה: 00:01 05-12-2009)
8
ממש לא מזל
(רו"ח: 00:04 05-12-2009)
היה מאוד קשה הרכב מאוד חסר שיחקנו עם גדי בלי הביצים עם ששי בהרי החלש(למרות שנתן גול מדהים-פוקס) ועמי דיין הגיי אז שבו בשקט כככככככווולםםם
9
חבורה מלוכדת ולוחמת-החזרתם את כח ההרתעה דווקא נגד הקבוצה החזקה בליגה לדעתי-שאפו
10
שיש על מי לסמוך,ניתן לציין גם את האחים דיין,לירן שכרגיל הצטיין למרות שהוא חולה נפש ועמי שהתחיל להראות שיש לו הרבה כדורגל,כמו שאמרתי ממשחק כזה מגעיל אפשר לקחת רק את הנקודות,יכולת כזאת לא תספיק שבוע הבא נגד הגדנעים,שנגדנו מהפחד יעלו שוב את כל הנוער
11
אליפות
(ציוני אבי: 04:36 05-12-2009)
יש לנו מזל של אלופים, אנחנו הולכים לקרוע את הליגה, היום עם הרכב חסר ניצחנו!
12
למרות שהיה לכם אינטרס שננצח. פרקו את גדנע שבוע הבא
13
ולא יכולנו להשאר אדישים ללחימה ולהקרבה שלכם
14
איזה כיף אין ליכלוכים
(ששי בהרי: 18:04 08-12-2009)
כל הכבוד רו"ח זאת הדרך להצלחה שבוע הבא משחק חשוב יאלה מלחמה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?