בסימן חמש

מוליכת טבלת ליגה ב דרום ב' בני אילת לא התקשתה בשישי להביס בביתה 0:5 את הפועל מרחבים עם שלושער של מלך שערי הליגה,אבי מלכה.בסיום חגגה אילת נצחון כפול,גם על המגרש וגם על פער חמש הנקודות שנפתח בצמרת.

בני אילת הגיעה למשחק הביתי נגד הפועל מרחבים לאחר הנצחון החשוב על עירוני רמלה, שישי קודם לכן, ונראה היה מתחילת המשחק לאן הרוח נושבת.

כבר בדקה השמינית, אבי מלכה נועץ את הכדור ברשת של אבי דריי המתוסכל,בעיטת עונשין של עידו אליהו מאגף ימין, עברה דרך שלומי דהאן שבכדור עומק מדוד מסר למלך שערי בני אילת והליגה אבי מלכה, שבקטנה פנימה,0:1 אילת.

בדקה ה-25 מצב מצויין לאילת. דניאל קהא ולי זליאט הפעלתניים במשחק צירופים שובה עין, החליפו מסירות ביניהם בסופן מצא זליאט את עצמו לבד מול השוער שהציל שער בטוח.

 

עידו אליהו מאילת(בלבן)לא מתרגש מדורי שכני האורח.(צילום:מאיר אוחיון)

 

מנגד מרחבים ניסתה בעיקר לצאת למתפרצות מהירות אולם ללא איום ממשי על שערו של בן דהאן.

בתחילת המחצית השנייה ההזדמנות של מרחבים להשוות. אלכס ניסים קיבל כדור עומק מצויין ונותר לבדו מול השוער האילתי המצויין, שהציל שער וודאי.

בדקה ה-65 אילת מבקיעה את השני בדרך להתרסקות של מרחבים, דניאל קהא מסר עומק גדול לזליאט, שדהר לבדו ומ-20 מטר שיגר טיל לחיבור הימני,0:2 לאילת.

בדקה ה-75 סוגר אבי מלכה עניין שקובע 0:3 לאילתים.

 

אבי מלכה(בלבן)כובש את השני שלו והשלישי של אילת במשחק.(צילום:מאיר אוחיון)

 

בדקה ה-78 הרוחות מתלהטות במגרש לאחר שמנהל מרחבים ארמי פרג' מנהל מטר של קללות לעבר שחקנה של בני אילת עידו אליהו, שבסיומן שניהם מורחקים משדה המשחק.

יש לציין כי מנהלה של מרחבים, חזר רק השבוע מהרחקה של 4 משחקים עונש שנגזר עליו בתאריך ה-4.11.09 על אף שבאתרנו מהכתבה בשבוע שעבר במגרש בכפר סבא במסגרת הגביע הוא נראה וצולם על הספסל מתווכח עם שחקנו רמי גורנו.

חשבתם שזה מקרי? ממש לא... כנראה שבמרחבים הרחקות לא ממש תופסות, מאמן הקבוצה מוטי דהאן שהורחק רק בשבוע שעבר משני משחקים היה גם הוא על הספסל ועל אף שלא היה רשום בטופס, הוא ישב להנאתו בניגוד להוראות.

 

מוטי דהאן(מימין בירוק),על הספסל בשישי באילת.(צילום:מאיר אוחיון)

 

השופט מורדי אלמליח איבד את העשתונות במשחק הזה ולא היתה לו שליטה על מה שנעשה במשחק.

שתי הקבוצות הביעו את מורת רוחם מהשיפוט ובעיקר מההתקפות המילוליות הקשות שלו על שחקני שתי הקבוצות.

בדקה ה -84 חוגג אבי מלכה שלושער פרטי כשמכניע מקרוב את דריי שוער מרחבים.

בדקה ה-87 חילוף כפול באילת, אבי מלכה יוצא לקבל את התשואות ובמקומו נכנס ניקיטה פרייברג, במקומו של שלומי דהאן נכנס שחקן קבוצת הנוער מאור אלגרבלי.

בדקה ה-89 הצמד הזה היה חתום על השער החמישי. אלגרבלי בכדור עומק מוצא את ניקיטה שמול דריי מסובב לפינה הימנית וקובע את תוצאת המשחק 0:5 לאילת שגם פותח פער של חמש נקודות בפסגה.
 

אבי מלכה(מימין)ונתנאל בן דהאן שוער אילת חוגגים פער של חמש נקודות בפסגה.(צילום:מאיר אוחיון)

 

אילת חוגגת נצחון ענק.(צילום:מאיר אוחיון)תגובות

+ הוסף תגובה
1
אני מת לשחק
(איציק: 09:09 06-12-2009)
באילת...אני פליימייקר ממרכז הארץ ובעבר שיחקתי בבאר יעקב ושעריין
2
חובה להכנס...
(אוהד רמלה: 16:18 06-12-2009)
אני לא מבין איך שחררו את חיים סירוטקין מרמלה... ... המאמן הכי טוב שראיתי מקצועי ביותר ... (בטוח היה קומבינה שם בררמלה ) אילת ... כל הכבוד!!!!!
3
סוכן שחקנים.
(בוא אלינו!: 20:46 06-12-2009)
לאיציק: תשאיר פרטים ונחזור אלייך.
4
באר יעקב
(שחקן: 23:33 06-12-2009)
וואי טוב אתם לא מבינים אני משחק בבאר יעקב ואני מרגיש שאני לא מנצל שם את היכולת שלי למרות שאני כל משחק פותח כי אנחנו כל הזמן מפסידים אני מתתת לעבור לקבוצה נורמאלית חוץ מזה שהאווירה שם עללל הפניםםם
5
בוא תנסה מקום אחר.
(סוכן שחקנים.: 00:31 07-12-2009)
מי שמעוניין שישאיר פרטים.
6
מי זה פיני זהבי?
(איתי: 19:19 07-12-2009)
7
שחקן
(באר יעקב: 20:03 07-12-2009)
איזה מקומות אתה מציע אם אפשר לדעת?

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?