שווים כל נקודה

בשעה מוקדמת ביום שישי נפגשו להן שתי קבוצות סימפטיות מליגה ג' דרום, צעירי אלהוזייל ועירוני בית שמש שהיו שוות בנקודות בצמרת הטבלה. המשחק ביניהן היה קצבי, מעניין ומרתק במיוחד במחצית השנייה. בסוף נגמר המפגש בתיקו 2-2, וחלוקת נקודות מוצדקת בין השתיים.

במסגרת המחזור השמיני בליגה ג' מחוז דרום אירחה קבוצה צעירי אלהוזייל רהט את יריבתה עירוני בית שמש. השתיים הממוקמות בחלקה העליון של הטבלה השתוו במאזן הנקודות ערב המחזור ויחלו לניצחון שיקפיץ אותן אל המקום השני. שעת המשחק המוקדמת (עקב תצוגה כפולה על המגרש של צעירי רהט) ביום שישי, הביאה עשרות אוהדים בלבד למשחק בשונה ממשחקי הבית של אלהוזייל.

 

סלמאן אלהוזייל (בלבן) ואריק שי מבית שתש מדגימים נגיחה על עיוור.(צילום"אנס אבודעבס)

 

המחצית הראשונה הייתה שקולה והתנהלה ברובה במרכז המגרש עם מעט הזדמנויות לכל קבוצה.

השער היחיד במחצית הגיע בדקה ה- 43, התקפה מאורגנת של האורחים מבית שמש הגיעה לאלירן כהו שעבר שני שחקנים בתוך הרחבה ומקו הרוחב מסר לכפיר סלמי שהרשית מקרוב.

שחקני אלהוזייל טענו בפני השופט שלום פבריקר שהכדור עבר את קו הרוחב, אך השופט שהציג יכולת טובה מאוד עם הקוונים בן בוחבוט ועידן אסולין אישר את השער בצדק.

 

השופט שלומי פבריקר מדגים צהוב בחיוך.(צילום:אנס אבודעבס)

 

במחצית השנייה כבר נראה משחק מצד לצד שהחל בהתקפות חוזרות ונשנות של אלהוזייל להשגת השוויון ובמקביל מתפרצות מסוכנות של בית שמש.

בדקה השבעים זכתה המארחת בכדור חופשי מכ- 25 מטרים. על הביצוע היה אחראי מוחמד (גבריל) אלהוזייל שבעט לא חזק במיוחד, כדור שקפץ מול השוער ונכנס לרשת העליונה 1-1.

 

עלאא אבו סמור (בלבן) ויעקב קים במרדף אחרי הכדור.(צילום:אנס אבודעבס)

 

המשחק המשיך להיות מהיר משני הצדדים שלא הסתפקו בנקודה.

חמש דקות עוברות ושוב בית שמש עולה ליתרון. הרמה של המגן הימני יצחק כהן נכנסה לרחבת החמש, בלם אלהוזייל נידאל אבו ענזה ניסה להרחיק את הכדור מהאוויר אך לרוע מזלו הכדור לא התלבש לו על הרגל ונכנס מעל השוער המופתע.

 

אריק שי ויצחק כהן חוגגים את השער העצמי לזכות בית שמש.(צילום:אנס אבודעבס)

 

אלהוזייל לחצה והגיעה למספר הזדמנויות כאשר קשרה עלאא אבו סמור מנהל את המשחק במרכז ומחלק מספר כדורי עומק שלא נוצלו על ידי ההתקפה.

 

אלירן כהן (בכחול) ואמיר אלקרינאוי במאבק על הכדור.(צילום:אנס אבודעבס)

 

מהצד השני איימה עירוני בית שמש להגדיל את התוצאה כאשר אלירן כהן נכנס לרחבה, עובר את השוער ובועט אל המגרת אך שם ניצב נידאל אבו ענזה שהחזיר לקבוצתו על השער העצמי ומרחיק מהקו.

בדקה ה- 83 קיבלה אלהוזייל כדור קרן שנהדף מהגנת בית שמש, הקשר האחורי אחמד אלהוזייל הגיע מאחור ושלח כדור מכעשרים מטרים הישר את הפינה הימנית של השוער קובי חלפון שלא היה לו סיכוי להגיע לכדור, שוויון שתיים.

 

שלושת הכובשים מימין - אחמד אלהוזייל, נדאל אבו ענזה ומוחמד אלהוזייל חוגגים שוויון דרמטי.(צילום:אנס אבודעבס)

 

גם לאחר השוויון ניסו כל אחת מהקבוצות להכריע את ההתמודדות. מוחמד (סלים) אלהוזייל ניסה לאיים על השער ממרחק אך הבעיטה שלו היתה מעל המשקוף.

מהצד השני שוב היה זה אלירן כהן, אחד המצטיינים במגרש, שהרים נפלא למחליף משה קוז'וקין שנגח מארבעה מטרים כדור שאליו זינק שחר בן סימון והציל שער בטוח.

 

שחר בן סימון מרחיק עוד הזדמנות לבית שמש.(צילום:אנס אבודעבס)

 

בסוף חלוקת נקודות ותוצאה 2-2 שיכלה להיות ניצחון לכל אחת מהקבוצות.התוצאה משאירה את שתי הקבוצות בתמונת המאבק בצמרת.

יש לציין כי קבוצת צעירי אלהוזייל יצאה מעודדת מן המשחק לאחר שמלבד השוער, המאמן יאסר אלהוזייל העלה רק עם שחקני בית לאחר שחרורם של כלל שחקני הרכש.
 

חגי קול, מאמן בית שמש, היה פעיל ופעלתן על הקווים,זה הספיק לנקודה.(צילום:אנס אבודעבס)תגובות

+ הוסף תגובה
1
כבר נמאס לבקש מנהלה לפטר את המאמן יאסר
(אלהוזייל אוהד שרוף: 18:12 07-12-2009)
אמת האמת כבר לא הולך למשחקים מתבייש ללכת ולצפות בהם כי אני מרחם עליהם על צעירי אלהוזייל . כי יש להם מאמן אין לו שיטת משחק יאסר תתבייש לך זהו נמאס לנו אין לנו עוד סבלנות לשיטה שלך המזל השנה הליגה חלשה . יאסר תעזוב בכבוד כי אין לך מקום בקבוצה .
2
כישלון לאחמד ועלי אלהוזייל נכשלתם
(אלהוזייל אוהד שרוף: 18:19 07-12-2009)
צעירי אלהוזייל ואני לא רוצה לפגוע בהם יש להם אחלא בקבוצה ואחלא שחקנים הבעייה בוא רק במאמן יאסר אלהוזייל אין לא שיטה ואני פונה אליכם שיש לכם מאמן גאון וגדול בדמותו של סמיח ואת האמת לא יודע למה אתם מחכים תפנו אליו מהיר לפני שזמן יעבור אותכם הליגה חלשה
3
רק סמיח המאמן במקום הנכון רק סמיח
(אלהוזייל אוהד שרוף: 18:25 07-12-2009)
הזמן אוזל יא אחמד ועלי די תדאגו לטובת הקבוצה הליגה השנה חלשה יש לכם זמן לתקן את מה שקרה לזעזע את המערכת בקבוצה לפטר את יאסר להביא במקומו את סמיח הגאון חבל שנפספס את השנה הזאת ולא נעלה ליגה להתעורר מעכשיו רק סמיח במקום הנכון לא בוכים על מה שנשפך יאללה
4
הקבוצה הכי טובה בליגה
(יאללה בית שמש: 18:29 07-12-2009)
אנחנו והשחקן מס' 1 בליגה זה רועי לויאן יש לו מקום גם בליגה ב' וא' מומלץ בחום לגבעת זאב או מעלה אדומים או אם נרחיק יותר רמלה במקום לשלם לליאני ים של כסף תחסכו הרבה יותר מחצי ותתנו לילד המוכשר הזה
5
במקום הנכון ובזמן הנכון רק סמיח אלהוזייל
(אלהוזייל אוהד שרוף: 19:29 07-12-2009)
השחקנים בורחים לנו עכשיו מהקבוצה והשתגעו מהשיטה של יאסר תתבייש לך יאסר תתבייש תקום ותלך בקוצר תתפטר אבדנו כל אמונה בך רק סמיח יכול לשנות ולהוציא טותנו לניצחנות בזמן הנכון ובמקום הנכון רק יש את סמיח אחלא מאמן יאסר מקנה ממנו ימות הקנאים יא יאסר .
6
יאסר הוא המאמן הטוב במגזר
(אוהד שרוף דואג: 10:54 09-12-2009)
יאסר תמשיך בדרך שלך אתה גדול אנחנו אוהבים אותך שימותו הקנאים.
7
לא קנאים תגיד לי מה עשה יאסר עד היום רק כישלון ואל תשכח שליגה השנה חלשה וזה מראה על כישלון אז תעוף לי מעיינים אתה ויאסר שלך סתם בן אדם רק לכלוך ונזק לקבוצה ולעצמך תתפטר אם יש לך כבוד הקהל ברח מהמגרשים .
8
תתביישו לכם!
(אלהוזייל בדם: 00:53 10-12-2009)
תתביישו לכם רק פדיחות .. במיוחד אתה "אוהד שרוף" תדע לך שלא רק אתה שרוף על הקבוצה אלא כולם גם .. ולכולם חשוב שנהיה בראש התבלה .. שלא תשחק אותה חכם ומבין בענייני כדורגל .. ושלא תתחיל להצביע עם אצבע מאשימה נגד אדם שלא ברור על איזה רקע השנאה!ימותו הקנאים
9
תתביישו לכם!
(אלהוזייל בדם: 00:55 10-12-2009)
יאסר אתה גדול ואין עלייך .. עם ראש על הכתפיים .. תמשיך ככה יא "בוס" .. אוהבים אותך ומחזיקים לך אצבעות :) .. ושימותו הקנאים !
10
יאסר המיוחד
(ל מספר 0 אוהד שרוף: 08:52 10-12-2009)
יאסר בנאדם מיוחד וחכם אוהבים אןתו השחקנים והקהל הקנאים אלי שזרק אותם מהקבוצה
11
יאסר הגדול
(אקרם: 00:00 11-12-2009)
בהצלחה לקבוצה יאסר תמישיך ככה כל הכבוד בלעדייך לא הייתי מגיע לאן שהגעתי
12
אחלא מאמן יאסר.
(אדיב אלהוזייל: 10:20 12-12-2009)
zlzal_al_gram.94@hotmail.com
13
יאסר בהצלחה ואתה תמיד גדול תמשיך ככה
(אדיב אלהוזייל: 10:25 12-12-2009)
בהצלחה לקבוצה יאסר תמישיך ככה כל הכבוד בלעדייך לא הייתי מגיע לאן שהגעתי
14
מחמד גבוין אחלא שחקן ובהצלחהההההההההה
(אוהד מת על אלהוזייל: 11:33 12-12-2009)
סקסית קרית גת

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?