חלוקת נקודות לא מועילה

בליגה הלאומית לנוער נפרדו בשבת הפועל באר שבע שנאבקת על חייה בליגה והפועל תל אביב שנלחמת על האליפות בתיקו 2:2 שלא טוב לשתי הקבוצות.

במשחק המרכזי בליגה הלאומית לנוער נפגשו בשבת באצטדיון וסרמיל הפועל באר שבע שזקוקה באופן בהול לנקודות בתחתית והפועל תל אביב שמרגישה שזו יכולה להיות עונה הסטורית עם אליפות.

 

בן ביטון(מימין)ואוהד סעדון מבאר שבע במאבק(צילום:שי מוגילבסקי)

 

המשחק נפתח בגול בזק של באר שבע לאחר שיוסי אלקיים כבש מהנקודה הלבנה לאחר פנדל שנשרק לטובת המקומיים.הפועל תל אביב ניסתה להגיב ולחצה אך להפסקה ירדה בפיגור 0:1 למרות מספר מצבים טובים שהוחמצו.

 

יוסי אלקיים(בלבן)וארתור אטצזיאנוב מהפועל תל אביב קרוב קרוב(צילום:שי מוגילבסקי)

 

פתיחת המחצית השנייה הייתה שייכת לאדומים מתל אביב שתקפו פעם אחר פעם את שער באר שבע ובדקה ה -60 שוויון כשאטצזיאנוב שלא מפסיק לכבוש לאחרונה איזן את התוצאה ל 1:1.

 

יוגב לרמן(מימין)וצחי מחלוף.(צילום:שי מוגילבסקי)

 

יונתן אוסגי שוער הפועל תל אביב עוצר את גד עובדיה מבאר שבע(צילום:שי מוגילבסקי)

 

יהודה חוטה בלם הפועל תל אביב(משמאל)וצחי מחלוף.(צילום:שי מוגילבסקי)

 

הפועל המשיכה ללחוץ על הדוושה ובדקה ה -72 גם עלתה ליתרון כשבן ביטון כבש והעלה את האדומים ל 2:1.לאחר השער באר שבע הבינה שהפסד הוא לא אופציה כאן והחלה ליזום,להתקיף ולהחמיץ עד שבדקה ה -78 קיבלה פנדל נוסף במשחק משהופט משה בוטרשווילי,גד עובדיה ניגש הפעם לבעוט ולא התבלבל והתוצאה 2:2.עד הסיום ניסו שתי הקבוצות למצוא את הנצחון אך בסיום חלוקת נקודות שלא טובה לאף אחת מהקבוצות.

 

גד עובדיה חוגג את ה 2:2(צילום:שי מוגילבסקי)

 

חנן אזולאי ותומר קשטן(בירוק)צמד המאמנים נפרדים בידידות.(צילום:שי מוגילבסקי)תגובות

+ הוסף תגובה
1
מתייי יעלה גד עובדיה לבוגרים
(חייםץץץץץץץץץץץץץץץ: 04:20 17-05-2009)
מתיי לעלו שחקני נוער לבוגרים כמו גד צחי ועוד.........מתיי
2
תעלו כבר את גד עובדיה הוא שחקן גדול יכול לשטף פעולה עם מליקסון...!!!!
3
גד עובדיה שחקן אמיתי זריז חכם ומועיל לקבוצחו גדיגול הדבר הבא בישראל תזכרו טוב טוב מה אמרתי לכם גם בבוגרים הוא יכל לשחק הוא יותר טוב מהרבה שחקנם בארץץץץץ בהצלחה חייל.....
4
למה השחקן הזה לא משחק בבוגרים
(חיים כוהן: 19:37 03-01-2011)
למה אתם לא מנסים אתהשחקן הזה גד ראיתי אך הוא משחק חבל על הזמן יותר טוב מהרבה שחקנים שהבתם לכאן צעיר מלה ביטחון קלאסה תתעעררי באר שבע שחקנים שלנו והאיצטדיון יהיה מפוצץ ץץץץץץ
5
איפו גד עובדיה משחק היום
(אילן: 00:49 16-01-2011)
6
גד עובדיה יותר טוב מכל מי שבא לכאן למהא
(ניסים וניפלאות : 23:37 21-02-2011)
7
אים הוא לא יהיה בפועל אז בטוח ילך לאזור תא וישחק שם ויברח לנו מהידיים כמו אלמוג כהן וחן עזרה והאחרים למה למה למה אלונה למה .....