אביחי לוי זקוק לתרומות להשתלת כלייה

עיתונאי הספורט הרחובותי, אביחי לוי זקוק לתרומות כדי לצאת בעוד כחודש לניתוח השתלת כלייה בארה"ב. באמצעות שליחת הודעת SMS בעלות של 10 ש"ח נוכל כולנו לעזור לו

אביחי לוי (33) הוא עיתונאי ספורט במעריב ומסקר בד"כ את קבוצות הכדורגל של הפועל מרמורק וסקציה נס ציונה. אישית אני מכיר אותו כ-6 שנים ורק בחצי שנה האחרונה נודע לי על המחלה ממנה הוא סובל.

מדובר במחלת שהתגלתה בגיל 4.5 ומאז הוא זקוק לטיפולי דיאליזה יומיים. במקביל הוא עבר שתי השתלות כלייה אחת מתורם תושב צרפת ואילו השנייה מאביו. שתי ההשתלות נכשלו וכעת רק השתלה שלישית עשויה להציל את חייו מאחר והמקום האחרון בגופו דרכו הוא מקבל את טיפולי הדיאליזה עומד פני חסימה.

תורם נמצא אולם בשל החוק בארץ האוסר על סחר באברים, את הניתוח הוא יכול לעבור רק בארה"ב שעלותו כ-400 אלף דולר (1.5 מליון ש"ח).

באוקטובר ערך חברו הטוב, אייל גולן מופע בעיר רעננה שכל הכנסותיו היו קודש לניתוח של לוי אולם גם אחריו עדיין זקוקה המשפחה לכמליון ש"ח נוספים.

בחודש הקרוב נפתח עבורו קו התרמה אז אם אתה מעוניינים לעזור שלחו ב-SMS את הספרה 10 למספר 1441. בכל הודעה כזו תתרמו 10 ש"ח להצלת חייו של לוי.

  תגובות

+ הוסף תגובה
1
תעזרו לאיש טוב
(חבר קרוב: 16:47 11-12-2009)
אנשים טובים. תשלחו אס אם אס ותעזרו לבנאדם טוב שמסקר את הליגות. זה מגיע לו. כל אחד ישלח אס אם אס אחד ובעזרת השם בחודש הבא הוא יסע לניתוח שיציל את חייו.
2
מוכן לעזור
(סלמן: 08:23 12-12-2009)
בוא אני אקח אותך למצרים יעלה 60000 דולר

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?