הסתיימו משחקי יום שבת

הסיפור המרכזי של משחקי השבת היה בחדרה שם אירחה עירוני המקומית במשחק ערב את השקמה. בדקה ה-83 במצב של 0:3 לשקמה קרסה מערכת התאורה במגרש. ניסיונות להעלותה מחדש עלו בתוהו והשופט החליט לא להמתין ולהפסיק את המשחק. עירוני א.א. פאחם ניצמדה ליריבתה העירונית, אחי עכו הגדילה את הפער בצמרת, הדרבי ברהט של צעירי ובית"ר א.א. פאחם עצרה את כפר קמא

האירוע המסעיר של משחקי השבת היה כמובן הפסקת החשמל בחדרה. בדקה ה-83 במצב של 0:3 לשקמה קרסה מערכת התאורה במגרש והמשחק הופסק. לאחר כשערים דקות משהוברר כי אין סיכוי שתעלה מחדש החליט השופט, נאאל עודה להפסיק את המשחק באופן רשמי ולהעביר את ההחלטה בגורלו לבית הדין המשמעתי.

אגב, התקנון כאן הוא מאד ברור. חייב היה להיות גנרטור חלופי. אין - משמע הפסד טכני למארחת. אך בהתאחדות כמו בהתאחדות הכל יכול להיות.

במוקד המשחקים שכן התקיימו היום עמדו מן הסתם משחקי הדרבי ברהט ובאיכסל וגם משחקי הצמרת בליגה א' צפון ובליגה ב' צפון א'. ברהט נזקקה צעירי להמון מאמץ כדי לגבור לעיני 1,000 צופים על הפועל 0:1 משער של אנדריי קייטומזוב בדקה ה-81. הדרבי של איכסל הופסק במחצית במצב של 1:1 בשל גשם שוטף.

בליגה א' נדבקה שוב עירוני א.א. פאחם ליריבתה העירונית לאחר שגברה במשחק הבית 0:3 על עירוני טבריה. מכבי א.א. פאחם שמטה יתרון 0:2 והסתפקה רק בתיקו 2:2 עם מכבי טמרה.

בליגה ב' צפון א' פתחה אחי עכו פער של 4 נקודות בפסגה לאחר שהביסה בחוץ, 1:4 את מכבי כפר סמיע וניצלה מעידה כפולה של שתי הנהריניות שנוצחו. הפועל נוצחה 2:0 ע"י ביר מכסור ואילו בית"ר 1:0 ע"י הפועל סכנין.

אור יהודה כשלה שוב, הפעם כשנוצחה 2:1 בבית ע"י הצופים האורתודוכסים.

בליגה ג' פתחה הפועל שפרעם פער 6 נקודות לאחר שניצחה 0:3 את בית"ר כפר קנא ואילו הדולקות אחריה מג'אר וכאבול נפרדו בתיקו 2:2.

ביזרעאל עצרה בית"ר א.א. פאחם את כפר קמא כשגברה עליה 0:2 בבית. משחקה של עין מאהל הופסק בדקה ה-40 עת שפיגרה 1:0 מול בני נצרת. בשומרון שמרה מכבי ד.א. כרמל על המקום השני לאחר שגברה בחוץ, 1:3 על עירוני נשר. בשרון שמרה בני ג'לג'וליה על מאזנה המושלם כשגברה 1:3 בחוץ על ניבראס כפר קאסם ואילו אחווה טייבה את תוצאת השבת כשדרסה 3:10 את מ.ס. אריאל שעוד הוליכה 2:1...

 

ליגה א' צפון

סיום: אסי גלבוע-מכבי כפר קרע 1:0 (0:0)

חצי השעה הראשונה נפתחה בגישושים מצד שתי הקבוצות. המגמה נמשכה לאורך רוב המחצית הראשונה שהסתיימה בסופו של דבר ללא שערים.בדקה ה-65 עלתה האורחת ראשונה על הלוח כשאחמד גליון קבע 0:1 לזכותה.

עד לסיום הייתה קרובה כפר קרע לשני מאשר אסי גלבוע לשוויון אך התוצאה נותרה בעינה.

לא נערך: הפועל בני ג'דידה-עירוני כרמיאל/צפת -נדחה עקב תנאי מגרש קשים.

הגשמים הכבדים שירדו היום בצפון גרמו להצפתו של המגרש בג'דידה ולשופט משה פרץ לא נותרה ברירה אלא לבטל את המשחק.

סיום: מכבי טמרה-מכבי א.א. פאחם 2:2 (2:1)

כבר בדקה ה-6 העלה קובי טרקה את האורחים ליתרון בבעיטה מ-5 מטר. בדקה ה-31 שלח עבד דראושה כדור רוחב ואחמד עארף הרשית מקרוב. בדקה ה-37 הכשיל אחמד ג'ברין את איעד סמעאן ברחבה והשוער פסק על כדור 11 אותו ניצל היטב אניס אבו רומי כדי לצמק.

טמרה ניסתה להשוות ובדקה ה-89 הצליח אניס אסו רומי להשיג את השוויון הדרמטי בבעיטה מתוך הרחבה. 

סיום: עירוני א.א. פאחם-עירוני טבריה 0:3 (0:0)

500 הצופים ראו חצי שעה ראשונה שלא התעלתה לרמה גבוהה. בדקה ה-35 הכשיל שוער טבריה, אסף מנדס את רפי כהן שעה שהיה אחרון והורחק. את הפנדל לקח אסף בן מוחא שבעט החוצה.

בנחיתות מספרית ירדה טבריה להגנה ועירוני א.א. פאחם השתלטה על מרכז המגרש אך לא הצליחה לתרגם את יתרונה לשערים.

עירוני המשיכה לתקוף ובדקה ה-58 הצליחה לשבור את ההגנה של טבריה כשאשרף סולימן העלה אותה ליתרון ראשון. 

שלוש דקות מאוחר יותר חטף ווליד עבאס כדור, שלח את ברכאת וואהב שסגר עניין מקרוב, 0:2 לעירוני פאחם. טבריה התפרקה ובדקה ה-70 היה זה מוחמד ג'מאל שכבש בבעיטה שטוחה את השלישי. עד לסיום יכלה עירוני להגדיל את יתרונה אולם חלוציה הרבו להשתעשע עם הכדור והתוצאה נותרה בעינה.

 

ליגה א' דרום

הופסק: עירוני חדרה-מכבי השקמה/חן 3:0 - הופסק בדקה ה-83 עקב הפסקת חשמל

עומר אלמשלי (15) ואליאור וקנין (37) העלו את השקמה ליתרון חוץ של 0:2 מול חדרה שנותרה ב-10 שחקנים לאחר הרחקתו של הבלם ואסים אגברייה שירק על הקוון.

גם במחצית השנייה שלטו האורחים ובדקה ה-76 עלו ליתרון מוחץ של 0:3 משער של שחר משה.שבע דקות לסיום קרסה מערכת התאורה במגרש. שני ניסיונות להעלותה מחדש לו בתוהו. לאחר כעשרים דקות של ניסיונות החליט השופט, נאאל עודה כי אין טעם לחדש את המשחק והודיע לראשי הקבוצות כי הוא מעביר את ההחלטה לבית הדין המשמעתי.

אגב, התקנון נושא הזה ברור ואומר בפירוש כי כל קבוצה שיש לה מגרש המאושר למשחקים עם תאורה חייבת שיהיה גנרטור חלופי, מה שמסתבר שלא היה כאן.

שמוליק חיון, יו"ר השקמה, טען כי המהלך היה מכוון ולא רק זאת עם רדת העלט נזרק חזיז לעברו של שוער הקבוצה.

"נדרוש בכל מצב ניצחון טכני", אמר חיון. 

 

ליגה ב' צפון א'

סיום: מכבי כפר סמיע-אחי עכו 4:1 (3:1)

אחמד דיאב העלה את כפר סמיע ליתרון מפתיע כבר בדקה ה-10. עכו לא נבהלה וליאור דכלבו השווה בדקה ה-23. תמיר ברשישת השלים את המהפך בדקה ה-35, שאדי גדבאן ביסס את היתרון העכואי בדקה ה-41.

השליטה של אחי עכו נמשכה גם במחצית השנייה ובדקה ה-61 היה זה שוב ברשישת שכבש והעלה את עכו ליתרון מבטיח של 1:4.

סיום: הפועל סכנין-בית"ר נהריה 0:1 (0:0)

מחצית ראשונה פושרת עם יתרון קל של נהריה הסתיימה ללא שערים. במחצית השנייה חיפשה נהריה להכריע את המשחק אולם שער של עומר זבידאת בדקה ה-79 טרף עבורה את הקלפים. 

סיום: הפועל נהריה-צעירי ביר מכסור 2:0 (1:0)

נאסים בסול העלה את מכסור ליתרון במלך המחצית הראשונה. בשנייה שכבה נהריה על שערה של מכסור שהסתגרה ויצאה למתפרצות. בדקה ה-90 ניצלה מכסור את העובדה שכל שחקני נהריה עלו לעזרת ההתקפה וסגרה את המשחק עם שער של רביע גדיר.

 

ליגה ב' צפון ב'

הופסק:  אחי איכסל-הפועל איכסל 1:1 (1:1) -הופסק במחצית בשל גשם שוטף.

לעיני 300 צופים העלה נור אבוליל את הפועל ליתרון כבר בדקה ה-5 בבעיטה מקרוב. אחי איכסל לא ויתרה ובדקה ה-10 הצליחה להשוות משער של טהא זבידאת בנגיחה.

לפני סיום המחצית נפתחו ארובות השמיים. השופט המשיך את המשחק עד להפסקה אולם משהגשם לא פסק החליט לא לחדש את המחצית השנייה.

סיום: בני בקה-עירוני ברטעה 1:1 (1:0)

דרבי המשולש תמיד היה מתוח ועצבני וכך גם הפעם. עמראן כבהא העלה את ברטעה ליתרון במחצית הראשונה. בילאל פטימה המנוסה השווה דקה בתוך תוספת הזמן. 

 

ליגה ב' דרום א'

סיום: מ.כ. אור יהודה-הצופים האורתודוכסים 2:1 (1:1)

האורחים מיפו עלו ליתרון מפתיע בעזרתו האדיבה של עמי יעל המקומי בדקה ה-18 שדחק כדור רוחב של ניסים אליהו מיפו. חמש דקות מאוחר יותר היה זה יעל פרץ מהאגף ומ-8 בעט לפינה הרחוקה של אבי ביטון במשחק הבכורה שלו בקבוצה וכיפר על השער העצמי שלו. 

בדקה ה-41 הורחק רמי אשקר מיפו לאחר עבירה במרכז המגרש על אביעד זרביב. עד לסיום המחצית מי ששלטה במגרש היא הרוח החזקה שהקשתה על שתי הקבוצות לפתח משחק כדורגל ראוי לשמו.

למרות הנחיתות המספרית עלתה יפו ליתרון מפתיע בדקה ה-60 משער של סלמה מנע שנכנס מחליף 4 דקות קודם לכן. 

לאחר השער לחצה אור יהודה על הדוושה, הניעה כדור אך דווקא האורחים היו מסוכנים יותר כשכפיר מגירה וניסים אליהו יכלו להגדיל את התוצאה. גם 6 דקות תוספת זמן לא עזרו לאור יהודה שסגרה 5 משחקים ללא ניצחון. 

 

ליגה ב' דרום ב'

סיום: הפועל רהט-צעירי רהט 1:0 (0:0)

כ-1,000 צופים הגיעו לדרבי ההיסטורי של רהט וראו מחצית ראשונה מאד פושרת כשכל קבוצה מתרכזת יותר באיך לא לספוג מאשר בלהבקיע.

בדקה ה-60 נותרה הפועל ב-10 שחקנים לאחר שאשרף קסאסי ספג צהוב שני והורחק. מאותה דקה השתלטה צעירי על המגרש ובדקה ה-81 היה זה אנדריי קייטמזוב ששבר את הקרח והעלה אותה ליתרון. 

 

ליגה ג' גליל עליון

סיום: הפועל שפרעם-בית"ר כפר קנא 0:3 (0:2)

חאלד מונדיאה, עיזאלדין בסיסי במחצית הראשונה ואיברהים בשנייה כבשו לזכות המוליכה שתקווה לתיקו במשחק הצמרת בין מג'אר לכאבול. 

סיום: צעירי טורעאן-מכבי טובא 1:2 (0:1)

רביע עדאווי הבקיע במחצית הראשונה, מוחמד נאסר ביסס את יתרונה של טורעאן בשנייה. טובא הצליחה רק לצמק בפנדל בדקות הסיום. 

סיום: בני עראבה-הפועל ג'ת הגלילית 0:4 (0:3)

מערוף כנאעני, מוחמד דראושה ומוחמד שחאדה הכריעו מעשית את המשחק במחצית הראשונה. טארק עלי הוסיף את הרביעי בשנייה.

סיום: הפועל בני מג'אר-הפועל בני כאבול 2:2 (1:1)

שתי הקבוצות עלו למגרש בידיעה כי שפרעם ניצחה ותיקו רע לשניהן. כבר בדקה ה-17 העהל ענאן איברהים את האורחים ליתרון בעזרתו של עלי היית'אם המקומי. אסף דגש השווה בדקה ה-34 וקבע את תוצאת המחצית. 

בשנייה היה זה ראדי טרבוש שהשלים את המהפך אולם כאבול השוותה בדקה ה-81 מרגליו של סובי שולי. בסיום 2:2 לשפרעם שהתרחקה מהשתיים בעוד שתי נקודות. 

לא נערך: עוצמה בני ירכא-מכבי צעירי שפרעם- נדחה עקב תנאי מגרש קשים

הגשמים הכבדים שירדו בצפון הארץ במשחק הלילה והיום גרמו להצפתו של המגרש המקומי בירכא והשופט נאלץ לבטל את המשחק.

 

ליגה ג' יזרעאל

סיום: בני נוג'ידאת-הפועל מעוויה 1:2 (0:1)

ראשיד נוג'ידאת העלה את המארחת ליתרון בדקה ה-23. חמש דקות לסיום נותרה מעוויה ב-10 שחקנים לאחר שמוחמד סעיד הורחק. למרות הנחיתות המספרית הצליח אייל ג'ברין להשוות בדקה ה-58 אולם שתי דקות מאוחר יותר החזיר נאסים נוג'ידאת את היתרון לקבוצתו, יתרון שהחזיק עד לסיום.

סיום: בית"ר א.א. פאחם-מ.ס. כפר קמא 0:2 (0:2)

הפסד בכורה לכפר קמא העונה. שערים של עלא מחג'נה (כבר בדקה ה-7) ושער נוסף של שייבוב ג'ברין הוליכו את בית"ר א.א. פאחם ליתרון מבטיח במחצית. בשנייה ניסתה כפר קמא להגיב את משחק הגנה יוצא מן הכלל של שחקני א.א. פאחם השאירה את התוצאה על כנה.

סיום: בית"ר אל עמל-אלתיאחד נצרת 3:1 (2:1)

סאלח סאלח ונסים שובוש העלו את אלתיאחד ליתרון מבטיח של 0:2. מוחמד רבעייה צימק עד למחצית אך זיאד הווארי היה זה שהבטיח את הניצחון של אלתיאחד במחצית השנייה.

לא נערך: מ.ס. דבוריה-מכבי נצרת עילית - נדחה עקב תנאי מזג האוויר

למרות שלפני המשחק האמור נערך על אותו המגרש משחק נוער החליט השופט לבטל את המשחק לאחר שגשם החל לרדת. שתי הקבוצות מחו על ההחלטה בטענה כי המגרש תקין אולם השופט לא התרצה והמשחק יתקיים ככל הנראה בשבוע הבא.

לא נערך: הפועל כעביה-הפועל מנשיה זבדה -נדחה עקב תנאי מגרש קשים

השופט שבדק את המגרש בכעביה ע"י הקפצת כדור קבע כי הוא לא ראוי לקיום משחק וביטל אותו. 

הופסק: מכבי עין מאהל-הפועל בני נצרת 1:0 -הופסק בדקה ה-40 עקב גשם שוטף

בני נצרת הוליכה 0:1 משער של אנס אבו רחאל מהנקודה הלבנה בדקה ה-6 אולם בדקה ה-40 החל לרדת גשם שוטף והשופט שרק לסיום.  

סיום: בית"ר עפולה-הפועל בני חג'אג'רה 0:7 (0:1)

למרות התוצאה לא ברור לשתי הקבוצות אם המשחק אכן הגיע לסיומו. שלוש דקות לסיום החליטה השופטת לשרוק לסיום בשל הגשם השוטף שירד לכל אורך המשחק. המשקיף טען כי ע"פ החוקה אסור היה לה להפסיק את המשחק לפני תום 90 הדקות ולכן כל מה שנותר לקבוצות הוא להמתין ולראות מה תרשום בדו"ח השיפוט.

ערן גורי ואלי גנון כבשו שלישיות כ"א, יאיר כהן הוסיף את השביעי.

 

ליגה ג' שומרון

סיום: הפועל יוקנעם-מ.ס. קרית ים 1:1 (0:0)

דנו ננקישוילי העלה את קרית ים ליתרון בדקה ה-70, אביתר דהן השווה עשר דקות לאחר מכן.

סיום: עירוני נשר-מכבי ד.א. כרמל 3:1 (1:0)

חנא פרהוד כבש את שני הראשונים משני צידי המחצית. נשר צימקה זמנית ל-2:1 אולם רידא וואהב הבטיח את הניצחון של דלייה.

 

ליגה ג' שרון

סיום: ניבראס כפר קאסם-מכבי בני ג'לג'וליה 3:1 (0:0)

לאחר שספגה 29 שערים בשני משחקיה האחרונים הגיע כפר קאסם במטרה להציל את כבודה והצליחה להחזיק מעמד מחצית שלמה. מוחמד בדיר שר את הקרח בתחילת המחצית השנייה, יוסף יונס העלה ל-0:2 מבישול של סאיל ראבי ואחריו היה זה ראבי בעצמו שכבש את השלישי מבישול של אריק מליחי. בדקה ה-90 הצליחה ניבראס להמתיק במעט את ההפסד.

סיום: אחווה טייבה-מ.ס. אריאל 3:10 (2:2)

אחמד נאסר העלה את טייבה ליתרון כבר בדקה ה-3. אריאל עשתה מהפך והוליכה 1:2 אולם עוד לפני ההפסקה השווה איברהים אבו שאח ל-2:2. מוחמד פדילה ואחמד נאסר השלימו את המהפך בתחילת המחצית השנייה. אריאל צימקה שוב אולם סעיד חאג' יחיא כבש את החמישי של טייבה.וויסאם חאג' יחיא וקאיד בלעום קבעו 3:8 כרבע שעה לסיום וסמוך לשריקה חתמו אחמד נאסר וויסאם חאג' יחיא את התוצאה.חמש דקות לסיום חתם קאיד בלעום את התוצאה כשכבש את השני שלו במשחק.

סיום: בית"ר טוברוק-מ.ס.טירה 1:1 (1:1)

טירת הוליכה משער מוקדם. זיו פדלון השווה עוד לפני סיום המחצית.

סיום: בית"ר אריאל-צעירי טייבה 5:1 (3:1)

יוסף גבארה, פאדי זמירו, פיראס חאג' וסאמר עאזם (2) כבשו לזכותה של צעירי טייבה. שי אמסלם צימק זמנית לזכותה של אריאל.

 

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
יאללה חדרה היום מפציצים!!!!!
(פנדוס: 12:00 12-12-2009)
זאת ההזדמנות הכי טובה שתהיה לנו לקבור את השקמה! מהפרש 8 כבר יהיה להם קשה מאוד עד בלתי אפשרי לחזור! חייבים לנצחחחחח
2
חדרה!
(Red Panda: 12:28 12-12-2009)
היום כולם ברבע ל-8 במגרש באים בשחור או לבן!!! כולם להגיע!!
3
אשקר, תפרוש
(נווה גולן: 12:51 12-12-2009)
כל הזמן אתה מורחק קשקשן. רוצה עוד קרש בגב?
4
כול הכבוד אורתודוקסים
(אבישי אוהד יפו מושבע: 13:51 12-12-2009)
יפה מאוד הוצאנו את אור יהודה מהמירוץ נשאר לנו עכשיו להשאיר מאחור את אזור ואני בטוח שזה יקרה בשבועות הקרובים... יאללה יפו מחלמה ליגה א מחכה לנו נגמר את הסיפור עוד כמה מחזורים ונצא לחופשת קיץ מוקדם....
5
rafaa1976@gmail.com
(rafa: 14:25 12-12-2009)
כל הכבוד לכפר קרע בהצלחה...
6
יאללה נהריה
(איתי: 14:58 12-12-2009)
לא נורא מאמינים בכם שבוע הבא נצחון
7
לא הבנתי
(אוהד טבריה: 15:16 12-12-2009)
איך בדיוק אסף מנדס הכשיל את רפי כהן והיה פנדל לטבריה ? מי הורחק רפי כהן או אסף מנדס ?
8
אעידן עמוס
(יורם: 16:17 12-12-2009)
המלך חזר לשחק בנין,מאברוק למלך שערי הליגות הנמוכות
9
בקעה
(מוחמד גדיר: 16:55 12-12-2009)
יאאלה בקעת הירדן
10
עוצמה חולון ל-4
(משה: 17:04 12-12-2009)
יפו אל תשכחו שעוצמה עשו לכם עבודה קשה, אם היה יותר ניסיון לחברה הצעירים אני לא בטוח שהייתם לוקחים נקודות, אז תרדו חזרה לקרקע יפו לא הולך להיות לכם קל,
11
חדרה-השקמה
(אבי שקדי: 17:26 12-12-2009)
מבחן רציני ראשון העונה מול קבוצה ששמה לעצמה ליעד לעלות ליגה בדיוק כמונו ותבוא לשחק,בניגוד ליבנה,על כל הקופה,עשוי להתפתח משחק מותח ועצבני מקווה שהחברה שלנו ידעו להתעלות ולהוכיח שהם ראויים למקום הראשון.מבחן מנהיגות לפיבך ואטיאס שצריכים להשרות רוגע
12
הפועל בני נוג'ידאת
(נוג'ידאת: 17:30 12-12-2009)
קדימה הפועל בני נוג'ידאת מאחל הצלחה לכפר הבדואי למרות שזו קבוצה שהוקמה השנה והמון שחקנים שעולים על כר דשא פעם ראשונה בחיים הם מראים אופי ורצון להצליח וחשוב מכל כי הקבוצה עם שחקני בית וכולום עם שם משפחה אחד """ נוג'ידאת """ בהצלחה
13
ארמה
(יניב: 17:36 12-12-2009)
מאיר ארמה תגיד יפה שלום ותשים את המפתחות נכשלת אלו שבועיים מאוד מאוכזבים עבור אוהדי טבריה כגודל הציפיות כגודל האכזבות ביי ביי ביי ביי ביי
14
ארמה אמרתי לך שהבלוף שלך יגמר
(יור חוג האוהדים: 17:47 12-12-2009)
אני מלווה את הקבוצה 20 שנה ולא ראיתי מאמן פחדן כמוך אז מה אם שיחקנו אם 10 שחקנים לא צריך להתבזות ככה
15
למה הוצאת את כפרי
(יור חוג האוהדים: 17:48 12-12-2009)
ניהול משחק גרוע במצבי לחץ ארמה תחזור לנוער
16
ארמה ניכשלת ניהול משחק גרוע
(יור חוג האוהדים: 17:50 12-12-2009)
טבריה של השנה היא בלון נפוח שהתפוצץ לך בפנים לא ניצחת משחק אחד מול קבוצה אחת טובה
18
אסף מנדס הורחק באדום בורדו
(זובין מהטה: 19:43 12-12-2009)
הבלוף התגלה
19
יאללה מכבי קרית גת
(קרית גת: 20:40 12-12-2009)
20
דבל פס
(אבו חרמה: 20:56 12-12-2009)
אחלא צעירי ואחלא אבו עבדלה אני מואשר עד השמים אני אהיה מואשר יותר שצעירי יעלו ליגה א והפועל ירדו לליגה ג אנשלה
21
חדרה 0-2
(יפואי: 21:16 12-12-2009)
השקמה מוביל במחצית 2-0 זה אומר שאפשר לנצח שם למרות כל הרעש שלהם יאאאלה יפו עד המוות
22
עוצמה חולון
(עוצמה: 21:56 12-12-2009)
יפו יא חלשים, שחקן כמו אבוקסיס הולך להעביר זמן ליד הקרן, תתביישו לכם, רן פוליקר עם מבנה כמו שלך כל כדור גובה אתה צועק ובוכה, לא מגיע לכם, מה גם שאבי איסק האוהד שלכם ירד לחדר ההלבשה וביקש משחקני עוצמה לא להילחם, חחח ולא הפסיקו לקלל את סולטן וטל רזה
23
3 גולים של השקמה בנבדלים ברורים!!משחק מכור בוודאות!! בחיים לא ראיתי משחק כזה מכור כל השריקות היו נגד חדרה הקוונים והשופט ביזיון אחד גדול לערער בבית המשפט !!! הקהל החדרתי אדיר!! 1500 איש! כל הכבוד!!! לא נורא חדרה! לא אמרנו את המילה האחרונה!
24
לעוצמה
(אודי: 22:08 12-12-2009)
יחרטטן לא עברתם את החצי יבונקריסטים,עם 10 שחקנים כבשנו שער שני יאפסים,כולם מקנאים ביפו מה יהיה בסוף?
25
חדרה עלובים הפילו את החשמל
(יאללה השקמה: 22:16 12-12-2009)
לא יודעים להפסיד בכבוד חושבים שאם יפילו את החשמל אולי יהיה משחק חוזר חחחחחחח.
26
מ.ס ג.אולגה הקבוצה שנולדה מחדש מאהבהההההההההה אולגה תמיד היתה הקבוצה של העיר לכן אני ממליץ לראש העיר "סמי לוי" להשקיע במניה הבטוחה ביותר ג.אולגה אשאשאשששששששששששש חדרה תמיד היתה קבוצה של לוזרים
27
לאודי מיפו
(עוצמה: 22:45 12-12-2009)
אמחנו שונאים את אזור ואין לנו ריב איתכם, אבל יש 20 עדים שבמחצית האוהד השמן שלכם נכנס לחדר הלבשה שלנו ובכה למה אנחנו מתאמצים. כמעט חטף מכות מהרצל חחח
28
חג שמח בגבעה
(אולגאי: 22:55 12-12-2009)
איזה שבת גדולה בחנוכהיש ניסים גם פירקנו 7 חתיכות וגם המושחתים קיבלו בראש ורצו להוריד את החשמל
29
אוהדי חדרה כנסו
(צחי טיאר: 22:56 12-12-2009)
ההוראה היתה להוריד את החשמל בדקה ה30 ככה זה בקבוצה לא ממלאים את ההוראות שלי
30
אלההההההההההההה
31
חדרה הפסד תכני
(קרית גתי: 23:01 12-12-2009)
חדרה הפסד תכני וכנס כספי על פיצוץ המשק לא תעלו ליגה העונה רק בגלל התרגיל הגעיל שלכם עם החשמל
32
ל-31 היקר
(ז'לברטו: 23:28 12-12-2009)
קודם כל,לפניי שאתה רושם כאן הודעות,תלמד עברית או יותר נכון תלמד לכתוב שטויות ללא שגיאות כתיב.בהצלחה!
33
ובתגובה זרקתם רימון עשן. גם יורידן לכם נקודות וגם תחטפו רדיוס
34
חדרה אתם רמאים . ואסור לכם לעלות ליגה !
(אחד שמופתע . קרייתי גתי .: 23:57 12-12-2009)
בשבוע הבא תפגוש השקמה את מכבי קריית גת ואם אפילו השקמה תוביל ב7-0 עלינו אנחנו לא היינו מרמאים כמו חדרה ! היה צריך להתקיים את המשחק ביום שישי בצהריים וכך חדרה לא היתה מרמה את השקמה . בשבוע הבא רק ניצחון על השקמה ואל דאגה אנחנו לא רמאים בניגוד לחדרה .
35
חחחחחחחחחחחחחחחחחח חדרה הפסידה
(אולגה אהבת חיי: 00:01 13-12-2009)
ניתקוווווווווו אתה חשמל אני רק מבקש דבר אחד מעירוני חדרה תימחקו בבקשה את השם ג. אולגה יה לוזרים אולגה זה שם מחייב
36
משחק טעון אש היה בחדרה
(אלע גברילוב: 01:09 13-12-2009)
מה שהלך היום ואיייייייי סועררר
37
משחק טעון אש היה בחדרה
(אלע גברילוב: 01:09 13-12-2009)
מה שהלך היום ואיייייייי סועררר
38
בושה להתאחדות שנותנת לשערוריות כאלה לקרות הרי ברור שאמנון קיבל הוראה להפיל את החשמל
39
מיאיר ארמה אתה גזען כנס בבקשה
(עלי מחאגנה: 11:32 13-12-2009)
לא הילבשת את מאהר ביגלל שהתה חתיכת בחדן מיפחד מהנהלה שלך יבן אדם רע
40
ל-39 עלי . בבקשה אל תשמיץ!!!
(טברייני: 12:23 13-12-2009)
תבדוק אם בכלל מאהר היה כשיר לשחק.
41
ל-40 אני לא משמיץ כנס
(עלי מחאגנה: 12:40 13-12-2009)
המאמן שלך בחדן מהנהלה צריך לעשות לכם ניקוי יסודי בהנהלה לעיף הכל אז יהיה טוב כמו שקרה בעפולה למאמן שלכם אין טיפת כבוד למה הוציא את כברי אזולאי
42
הוא יכול מקסימום לאמן קבוצה בליגה רביעית בסודן
43
עלי מחאגנה
(מאהר: 16:56 13-12-2009)
אתה גזען ולא חכם אני חולה שפעת עם 40 חום יחמר
44
לאודי מיפו
(משה: 18:01 13-12-2009)
אני ממש לא חרטטן, נכון שיחקנו בונקר מה לעשות שקבוצה עם תקציב של 2 שקל משחקת נגד קבוצה עם תקציב של 2 מיליון עדיף בונקר ותקן אותי אם שיקרתי במה שרשמתי !!!
45
לאוהדי יפו
(משה: 18:02 13-12-2009)
אודי אמר שאני מחרטט, יוסי לא העביר זמן ליד הקרן ??? רן פוליקר לא בוכה כל כדור גובה ??? פתאום יפו לא מביאה כדורים, כשעוצמה הובילו שלכתם 20 ילדים שיביאו כדורים.
46
שאלה מאוד חשובה
(מה אכפת לכם?!: 13:00 19-01-2010)
משהו יודע איפה אפשר למצוא תמונות של שחקני כפר קנא?

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?