בני יצ'אלאל רחובות ומ.ס קריית גת נפרדו בתיקו 0-0 משעמם

במשחק הצמרת בליגה ג מרכז נפרדו בני יצ'אלאל רחובות ומ.ס קריית גת בתיקו 0-0 משעמם שנתן אמנם נקודה לכל קבוצה אך סיפק מאוד את המוליכה הפועל רהט.טענות קשות משני הצדדים לשיפוט שהיה חלש ביותר והתאים את עצמו לרמת המשחק.כל הפרטים בכתבה.

על הנייר משחק הצמרת בין השנייה בני יצ'אלאל רחובות לשלישית מ.ס קריית גת הבטיח רבות כשהקבוצה שתנצח כאן ידעה שמצבה במאבק מול הפועל רהט הראשונה מצויין.בפועל קיבלנו משחק גרוע ביותר ללא קצב ועם שיפוט זוועתי כאשר שתי הקבוצות טוענות שהשופט הגיע מראש עם תוצאת תיקו מסודרת כדי לעזור לרהט.

 

דוד אריאס(משמאל)מתקל את עמנואל איילה.(צילום:לירן דורף)

 

אוהדי יצ'אלאל,עודדו ללא הפסקה במיוחד במחצית השנייה(צילום:לירן דורף)

 

שמעון אברהם מרחובות בפריצה,שלומי כנפו עוקב.(צילום:לירן דורף)

 

על המחצית הראשונה לא נרחיב ולמרות שקריית גת הייתה טובה יורת למעט מצב אחד מצויין של ליאור סודמי שהוחמץ לא ראינו כלום.למחצית השנייה עלתה רחובות נחושה יותר כשבדקה ה -50 אורי פיסיהה מהפחות גרועים בקבוצה סיים מבצע אישי בבעיטה מצויינת שנהדפה לקרן.יצ'אלאל שסבלה מיום חלש של מלך שעריה מולה טקלה המשיכה ללחוץ אך ללא מצבים מסוכנים שדווקא קריית גת הגיעה למצב טוב בדקה ה -55 כשאבי שאול לקח בעיטה חופשית כ 20 מטר משער רחובות אך אבי בן שושן שוער יצ'אלאל היה במקום.

 

משחקים כדורסל היום ברחובות(צילום:לירן דורף)

 

לירן מואס(מימין)ואשגר מלקה מרחובות בפעולה(צילום:לירן דורף)

 

בדקה ה -70 תקרית חמורה בספסל קריית גת כשאייל שדה מאמן הקבוצה הוציא בחילוף תמוה את אחד השחקנים היותר טובים על המגרש לירן מואס ובתגובה אחד מחברי ההנהלה החל לקלל את שדה שבתגובה צעק לעברו שהוא את עבודתו בקבוצה סיים למרות שהוא המשיך להדריך את הקבוצה עד תום המשחק.

 

חבר ההנהלה ומואס יורדים מהמגרש(צילום:לירן דורף)

 

עד הסיום ראינו משחק נוקשה,פיזי ומלווה בהמון כניסות חזקות ומסוכנות שרובם לא נשרקו ע"י שופט המשחק שגם טעה בדקה ה -81 שאבי שאול מקריית גת הוכשל ברחבה ללא תגובת השופט.בסיום 0-0 חלש ביותר כשאוהדי רהט המועטים שהגיעו לצפות במשחק הודו לצוות השיפוט על התיקו שמצויין מבחינתם.

 

עוד תמונות בגלריה .

 

משה סבג מקריית גת בויכוחים עם השופט במשחק שהיה משעמם ומלא בטעויות שיפוט.(צילום:לירן דורף)

 

שמעון פחימה שוער קריית גת מציל את אחד המצבים הבודדים במשחק(צילום:לירן דורף)

 

 

 

ליאור סודמי(בכחול)מקריית גת ואבישי צגהון.(צילום:לירן דורף)

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
יצאלאל
(סהר: 18:06 11-08-2009)
אביייי טקללהה שוללטט עמנואללל שחקןןן בן הכי טובים אל אל יצאלאל חחחח סתםםם ואוהדיים אין אין אל האוהדים של יצאלאל סופפסופ עשו משהו לכבוד האטיופים....
2
סקרנות
(איש מכובד: 19:35 13-09-2009)
באתי לצפות ולעקוב את אבי טקלה מלך שערים של הקבוצה האתיופית וממש הרשים אותי...תחכו להתפעות

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?