כפר שלם ומכבי יבנה נפרדו בתיקו 2-2 עם טעם של עוד

במשחק הליגה המסקרן בין קבוצות הפועל כפר שלם ומכבי יבנה בליגה א' דרום לא הושגה הכרעה ותיקו 2-2 משאיר טעם של עוד לשתי הקבוצות ,כפר שלם שצריכה כל נקודה בקרבות התחתית ויבנה שרוצה להיצמד לצמרת יכולות להרגיש מאוכזבות בסיום.

המשחק החשוב היום בין קבוצות כפר שלם ומכבי יבנה שנערך ב14.00 במגרש כפר שלם היה עם הרבה צפיות לשתי הקבוצות שרצו כל אחת מסיבותיה לקחת את שלושת הנקודות אולם נאלצו להסתפק רק בנקודה אחת.

המשחק בשלביו הראשונים החל בגישושים אצל שתי הקבוצות ברחבות היריבה אולי גם כדי לבדוק את טיב המגרש שהן נצבות בו שכן אחרי הכל זה לא איצטדיון יבנה ואפילו לא מגרש בני יהודה בשכונת התקווה שם נהגה כפר שלם לשחק עד לא מזמן ואכן המגרש הלא טוב השפיע לפחות על האורחים לרעה ואולי דווקא עזר למקומיים להקשות על מכבי יבנה.

המחצית הראשונה התאפיינה בלחץ ניכר של כפר שלם שרצתה לעלות ליתרון כבר בשלבים המוקדמים ונעזרה היטב בשירותיו של פליקס חלפון שהמריץ את ההתקפה של הקבוצה בהנעות כדורים הן בתוך המגרש והן בקרנות וכדורי חוץ לרחבה

 

פליקס חלפון מרגיש בכפר שלם כמו בימים הטובים    (צילום בועז רביד)

 

ואכן ההתקפות של המקומיים נשאו פרי ובעוד שחקני מכבי יבנה עוסקים יותר במיגננה מצא כדור  שהוציא פליקס חלפון את אלירן מגול שהגיע ליוסי בורוכוב ומשם בבעיטה את דרכו לרשת בדקה ה 25 ומוצא את כפר שלם ביתרון 0-1 חשוב ומוצדק. מכבי יבנה ניסתה לאזן ויצאה מדי פעם להתקפות בכיוון השער של כפר שלם אולם הלחץ של כפר שלם עוד נמשך בניסיון להגדיל את היתרון דווקא בדקה ה 43 הזדמנות טובה לאורחים מיבנה להשוות בבעיטה חזקה לשער כפר שלם ששולח החלוץ אורי קרגולה הכדור מזעזע את המשקופים אולם לא נכנס לשער.

 

הכדור של בורוכוב מוצא את עצמו ברשת של שוער יבנה (צילום :בועז רביד)

שחקני כפר שלם חוגגים את הראשון  (צילום:בועז רביד)

 

המשחק המשיך להתנהל עם יתרון קל לכפר שלם לפחות עד סיום המחצית הראשונה.

במחצית השנייה נראה היה שהיבנאים מתעשתים ומנסים להשיב מלחמה שערה ואכן הכדור טייל יותר בחצי המגרש של כפר שלם ונראה היה שמכבי יבנה נחושה לחזור למשחק ולהשוות .דקות ארוכות חלפו ללא כיוון ברור כשכל קבוצה מנסה לפתח התקפות שרובם היו עקרות ולא הניבו שום סיכוי מוחשי לאיים על השער.

בדקה ה 70 לערך נראה שהבלאגן בהגנה של כפר שלם חוגג ושחקני יבנה מאתרים מצבים להגיע לעמדת בעיטה שתאפשר לפתוח את המשחק ואכן שי מור יוסף שחקו מכבי יבנה בועט כדור טוב  ממרחק של כ 30 מטרים שמוצא את השוער לא מוכן וקובע 1-1

וכעת כבר שוב הכל פתוח. הלחץ של יבנה נמשך והיא רצתה להמשיך במומנטום כדי לעלות ליתרון . בדקה ה 79 אלרן בן ברק מבשל כדור טוב לשי בראון שבועט מדויק ממרחק לשער כפר שלם והכדור ברשת והתוצאה כבר 2-1 לאורחים שהשלימו למעשה מהפך לאחר 80 דקות

הכדור של יבנה בתוך הרשת של שוער כפר שלם (צילום :בועז רביד)

האורחים מיבנה חוגגים עם הקהל את המהפך  (צילום :בועז רביד)

 

אולם נראה היה שהחגיגות של מכבי יבנה היו מוקדמות מדי שכן בכפר שלם לא אמרו נואש והחליטו שמכאן הם לא יוצאים ללא נקודות . אחד משחקני כפר שלם מוציא כדור ליוסי בורוכוב שבנגיחה מכניס אותו לרשת וקובע 2-2 בדקה ה 85 למשחק המהפך הקצר של מכבי יבנה נעצר בכדור השיויון שתי הקבוצות עוד ניסו להגיע להכרעה בגול חטוף אולם שריקת השופט הקדימה אותם ובסיום 2-2 כאמרו עם טעם של עוד שלתי הקבוצות.

הנגיחה שהכריעה את שוער מכבי יבנה וקבעה את תוצאת המשחק (צילום :בועז רביד)

 

 

צפו בראיונות לאחר המשחק בין שתי הקבוצות

 

 תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?