אין הכרעה בדרבי של רמת גן

משחק התחתית בין בית"ר רמת גן לשיכון ותיקים בליגה ב דרום א' התחלק לשניים כשבית"ר שלטה במחצית הראשונה ושיכון ותיקים בשנייה,בסיום 0:0 מאכזב שמשרת יותר את שיכון ותיקים.סיקור המשחק והתמונות בכתבה.

בדרבי הקטן של רמת גן נפגשו היום בוינטר בית"ר רמת גן שמחפשת דרך להמלט מהתחתית ושיכון ותיקים שלא רוצה להתקרב לאיזור המסוכן.המשחק נפתח בשליטה מוחלטת של בית"ר שכבר בדקה השביעית כדור רוחב נהדר של ירין חי חמו מצא ברחבה את נחום ליטף שבעט לידי אור קדם שוער ותיקים.בית"ר המשיכה לתקוף ובדקה ה -14 שמואל מכבי מצא את עצמו חופשי בתוך הרחבה אך חילוץ נהדר של ליעד טפר מנע יתרון למארחים.רק בדקה  ה-17 שיכון ותיקים נכנסה למשחק כשגיא שחר מצא בכדור עומק נהדר את סלבה פרוימוביץ' ומ 12 מטר בעט האחרון דווקא על גופו של כהן שוער בית"ר.

 

סלבה פרוימוביץ'(באדום)ורועי שעבין מבית"ר רמת גן היום בוינטר(צילום:לירן דורף)

 

בית"ר לא נבהלה מההחמצה הגדולה של האורחת והמשיכה לתקוף כשבדקה ה -19 שמואל מכבי בעט סמוך לקורה לאחר מבצע קבוצתי נהדר.לאחר התחלה קצבית המשחק נרגע במעט כשבית"ר יוזמת אך ללא סיכון מיוחד של שער ותיקים.בדקה ה -38 עוד החמצה ענקית של נחום ליטף שמול קדם בועט לחוץ.

 

נחום ליטף לא מעכל את ההחמצה.(צילום:לירן דורף)

 

מכאן ועד המחצית לא ראינו מצבים מיוחדים ובהפסקה 0:0 שקיפח משהו את בית"ר רמת גן.

 

יוסי הייקושלר(משמאל)מתרומם לכדור גובה עם שוער בית"ר רמת גן יעקב כהן(צילום:לירן דורף)

 

למחצית השנייה עלתה שיכון ותיקים נחושה יותר וכבר בדקה ה -47 הגיעה למצב נהדר שפרויימוביץ' שוב מחמיץ מול כהן,חמש דקות עוברות שוב פרויימוביץ' ושוב מעל השער מה שתיסכל מאוד את מאמן שיכון אדיר יעקב שעשה חילוף כשהוציא את אלון דבי והסיט את פרויימוביץ' מעמדת החלוץ לעמדת המגן הימני.

 

עדי פסח(באדום)ומשה ג'רבי מבית"ר במאבק(צילום:לירן דורף)

 

 בדקה ה -65 הזדמנות נהדרת לבית"ר כשדוד סוויסה בעט מתוך הרחבה אך כמעט ללא עוצמה וקדם היה שם כדי להדוף ולקלוט את הריבאונד.בדקה ה -74 הגיעה ההחמצה של המשחק שכדור גובה עובר את קדם ומוצא את נחום ליטף שמשני מטרים נוגח החוצה(בתצלום למטה).

 

נחום ליטף|(בלבן)מחטיא מול אור קדם שוער ותיקים את החמצת המשחק.(צילום:לירן דורף)

 

בדקה ה -78 הגיעה ההזדמנות הממשית האחרונה במשחק שיובל בן אברהם חלוצה המחליף של שיכון ותיקים נגח מעשרה מטרים לחוץ.כעבור שתי דקות נשארה בית"ר רמת גן בעשרה שחקנים,אלון גולדשטיין איבד כדור ובתגובה רדף והכשיל מאחור את לירן דראל,לשופט לא הייתה ברירה וגולדשטיין ראה את הצהוב השני והאדום.

 

גולדשטיין רואה את האדום.(צילום:לירן דורף)

 

עד הסיום לא ראינו מצבים מיוחדים ודומה היה ששתי הקבוצות מסתפקות בנקודה בודדת.לבסוף הסתיים הדרבי ב 0:0 מאכזב לעיני 150 צופים באצטדיון וינטר.

 

עוד תמונות בגלריה.

 

עידו ברזילי(באדום)ושמואל מכבי מבית"ר במאבק(צילום:לירן דורף)

 

נחום ליטף(בלבן)מנסה לעבור את אלון דבי משיכון.(צילום:לירן דורף)

 

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
למה אין תמונות של אוהדים ?
(השרוף: 23:22 14-03-2009)
2
אחלה דרבי
(רמתגני: 10:01 22-03-2009)
עידו ברזילי ליעד טפר ואור קדם מוכשרים מאד
3
הדרבי
(אלון הראל: 11:11 28-03-2009)
אחלה דרבי,משחק שקול,יוסי חזן מצויין!

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?