קבוצות בני יצ'אלאל רחובות ומ.ס קריית גת יפנו להתאחדות לבדוק את כשרות המשחק ביניהם אמש

קבוצות בני יצ'אלאל ומ.ס. קריית גת ייפנו להתאחדות לכדורגל ולאיגוד השופטים בבקשה לחקור את כשרות התנהלותו של השופט שניהל את המשחק ביניהן כמו החשד שכבר אתמול עלה כאן באתרנו החדש לגבי השיפוט. שתי הקבוצות טוענות כי השופט ממוצא בדואי הוא תושב רהט וקיים ניגוד אינטרסים וחשד להתנהלות לא תקינה מצידו בניהול המשחק אמש.

הנהלות קבוצות בני יצאלאל מרחובות ומ.ס. קריית גת ייפנו כבר מחר בבוקר להתאחדות לכדורגל ולאיגוד השופטים בדרישה לפתוח בחקירה על כשרות התנהלותו של שופט המשחק. לטענת שתי הקבוצות, השופט ממוצא בדואי ושני הקוונים שליוו אותו הינן תושבי העיר רהט שכידוע קבוצתה מתמודדת עם שתיהן על כרטיס העליה לליגה ב'. לטענת שתי הקבוצות השופט התנהל במשחק בצורה מעוררת חשד ולעיתים הוא אף הביט לעבר היציע שם ישבו נציגי רהט שסימנו לו בידיים. נציגי הקבוצות אמרו הבוקר בתגובה,"לא יעלה על הדעת שאיגוד השופטים ישלחו לנהל את משחק העונה שופט שמתגורר בעיר המתמודדת גם היא על כרטיס העליה, ישנו כאן ניגוד אינטרסים מובהק, חוסר צדק ומעל לכל חשד לאי כשרות השופט, אנחנו נדרוש מההתאחדות לדרוש מחברת החקירות שלה לחקור את כשרותו של השופט ואת הסיבות שהובילו לשיבוצו למשחק".

 

שופט המשחק חמאד אבו האני אמש ברחובות,חשד גדול לגבי השיפוט(צילום:לירן דורף)


בכל מקרה בשתי הקבוצות מאמינים שסיפור העליה עדיין לא גמור, אגב בעוד שני מחזורים תארח בני יצ'אלאל את הפועל רהט, ככל הנראה למשחק שעשוי לקבוע באופן סופי את את זהות העולה מליגה ג מרכז.תגובות

+ הוסף תגובה
1
איזה שטויות!
(רהטאוי: 17:29 15-03-2009)
עוד לא ראיתי שופט בעולם שתופס כדור מלהכנס לשער. כל עוד שתי הקבוצות מתלוננות, משמעם שהשיפוט היה מצויין

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?