סופ"ש אלים במגרשים: אבנים בשני משחקים, יו"ר נעצר ואוטובוס שהותקף

סופ סופ"ש אלים במיוחד (למצולמים אין קשר לכתבה)
הליגות הנמוכות עברו את אחד מסופי השבוע האלימים ביותר שידעו בתולדותיה. שני פצועים בתקרית המונית, מכות בין אוהדים ושוער, יו"ר שגב שלום נעצר לחקירה והתקפה על אוטובוס השחקנים של הפועל דליה

סוף שבוע אלים במיוחד בליגות הנמוכות. במשחקי יום שישי ושבת נרשמו מספר אירועים אלימים ששמו את הליגות הנמוכות בכותרות ולא מהניסבות החיוביות.

במגרש בראמה נערך משחק בין הפועל בועיינה להפועל שפרעם לעיני 1,000 אוהדים שהגיעו לדחוף את קבוצתם. המשחק הסתיים בתוצאה 0:1 לבועיינה ומיד לאחר שריקת הסיום החלה זריקת אבנים מצידם של אוהדי שפרעם על אוהדי בועיינה שהחזירו בהתאם.

עד מהרה מגרש הכדורגל הפך לזירת קרב של ממש כשבאוויר מתעופפים אבנים, בקבוקים וחפצים מסוכנים. במהלך התקרית נפצעו שני אוהדים כאשר אחד מהם נפצע באורח בינוני. ממשטרת ישראל נמסר: "עם סיום משחק כדורגל בליגות הנמוכות בין בועיינה לשפרעם, החלו חלק מהאוהדים משתי הקבוצות להשליך אבנים אחד לעבר השני. כתוצאה מכך ישנם 2 אוהדים פצועים באורח קל וקל-בינוני שפונו לקבלת טיפול רפואי. כוח משטרה שהגיע למקום הפריד בין הניצים". ראוי לציין שבעת האירוע לא שהו שוטרי משטרת ישראל במקום.

במשחק נוסף בליגה ג׳ בין מ.ס ירוחם להפועל "אדומים" אשדוד נרשם אירוע נוסף. "בסיום המשחק שהסתיים בתיקו 1:1 שחקני ירוחם הפגינו ספורטיביות ומחאו כפיים ל-200 האוהדים של אשדוד שהגיעו. מחוץ למגרש, במתחם האוטובוסים, באותו זמן כמה אוהדי אשדוד שקיללו את השוער במהלך המשחק קיפלו את הציוד של העידוד ואז הגיע אחיו של השוער וזרק אבן גדולה מאוד שפגעה בשני אוהדים שלנו. אותם שני אוהדים התחילו במכות עם אח של השוער, ועד מהרה הצטרף גם השוער עצמו למריבה. לבסוף אותם המעורבים נעצרו ועוקבו לחקירה" כך נמסר מאשדוד.

אם כל זה לא מספיק, בליגה ב׳ דרום ב׳ נרשם אירוע נוסף כאשר יו"ר שגב שלום נלקח לחקירה לאחר שאחד השופטים התלונן על איומים וקללות מצידו. ממשטרת ישראל נמסר: "חוקרי משטרת ישראל עכבו לחקירה את יו״ר קבוצת הכדורגל שגב שלום עם סיום משחק הכדורגל במסגרת ליגה ב׳ בין קבוצות שגב שלום וקרית מלאכי שהתקיים בעיר רהט בעקבות תלונה שהוגשה ע״י אחד השופטים במשחק על כך שזה פנה אליו תוך שהוא מקלל אותו ומאיים עליו. בתום חקירה, שוחרר החשוד , החקירה נמשכת".

יחד עם זאת, פורסם כאן ב"דאבל פס" על האירוע שאירע במשחק בין הפועל אום אל פאחם להפועל דלית אל כרמל ובו הותקף האוטובוס של הפועל דליה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אם הוא לא שולט בפיו שילך.